Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves elmúltam és sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves elmúltam és sajnos 105 kilóra felhízott lány vagyok?

Figyelt kérdés

Az összes fiú úgy viselkedik velem mintha gyűlölnének.

Volt h vkinél bepróbálkoztam és úgy lehurrogott h csak na, nyilvánosan h velem sosem feküdne le h egy undorító alak vagyok.

Szerintetek csak a súlyom játszik ebben szerepet?


2012. máj. 25. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2012. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, ez ugyan olyan mint hogy a lányoknak sem tetszenek az alacsony vagy dagadt fiúk, ez nagyon nagyon nem vonzó!!! főleg egy nőn ha kövér!
2012. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valsz te is tudod magadról "felhízott" a disznókat szokták felhízlalni. Tessék mozogni, meg kevesebbet enni, az egészséged legyen az első
2012. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp fogynod kell, ha egyedül nem megy akkor keress hozzá társakat.

Merre laksz?

18l

2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja
2012. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Most őszintén szerinted kinek van kedve ilyen idősen egy több mint 100 kilós csajjal lenni? Te magad is tudod hogy ez a probléma. Csak a súlyod játszik benne szerepet, mivel emiatt nem tetszel a fiúknak, és emiatt nincs önbizalmad se. Ha nincs elég akaratod ahhoz hogy ne zabálj, és hogy mozogj, akkor ne is akard hogy fussanak utánad a fiúk..
2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csillagom.Én álltalában bunkó és paraszt válaszokkal izgatom itt a jó népet.Veled kivételt teszek.Ha duci vagy akkor is lehetsz vonzó és nőies,és a sex is jó lehet megfelelő képzelő erővel.Ha jól érzed magad a bőrödben akkor ne gyötörd magad és magasról tegyél a sztereotíp barmok véleményére.Na puszi...
2012. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hiába vagyok ilyen, dicsérnek nagyon, de elküldenek, és inkább részesítik előnyben a kövéreket és az öreg nőket! Épp ezért fogok holnap felmondani:)
2012. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a duci csajok.
2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Csillagom.Én álltalában bunkó és paraszt válaszokkal izgatom itt a jó népet.Veled kivételt teszek.Ha duci vagy akkor is lehetsz vonzó és nőies,és a sex is jó lehet megfelelő képzelő erővel.Ha jól érzed magad a bőrödben akkor ne gyötörd magad és magasról tegyél a sztereotíp barmok véleményére.Na puszi..."


Ő csak azt hiszi, hogy jól érzi magát a bőrében. Én a 100at vertem alulról, és 175 magas voltam, amikor is rávett osztálytársam, hogy járjak el velük edzeni, meg egyek kevesebbet, és 20 kiló mínusszal sokkal jobban érzem magam, sőt magabiztosabb is vagyok, valamint jobban bírom a mozgást is, pedig előtte is sokat sétáltam.

Szerintem fogyj le. Ne a pasik miatt, hanem magad miatt!!!


F/16

2012. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!