Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális helyzet, vagy csupán kapzsiság?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt a barátommal, és ez alatt az időszak alatt soha semmit nem kaptam tőle.

Én tudom, hogy egy párkapcsolat nem arról szól, hogy elhalmozzuk a másikat, de ez egy kicsit fura...

Bármilyen ünnep volt soha nem adott semmit. Én szerettem adni apróságokat, meglepetést, hogy ezzel is örömet szerezzek neki. És a szülinapjáról sem feledkeztem meg, mert az bunkóság lett volna.

De ő soha semmit nem adott.

Már nem vagyunk együtt...nem ezért szakítottunk, hanem okkal súlyosabb dolgok miatt, de szerintetek ez a dolog kapzsiság volt vagy ennyire bunkó?


2012. máj. 25. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát fura egy fiú lehetett vagy csak nem volt pénze ajándékra ....
2012. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pénze az volt, több is mint kellene.

Csak a hülyeségére költötte.

2012. máj. 25. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb esetben minél több pénze van valakinek, annál jobban sajnálja. Azért nem költött rád, mert nem érezte szükségét. És igen, ez bunkóság, főleg ennyi együtt töltött idő után.
2012. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért adhatott volna valami ünnep napra legalább egy képeslapot.Az nem akkora dolog.Ha te kicsit se vagy anyagias,csak gratulálni tudok,hogy szakítottatok.
2012. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!