Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális:?

Figyelt kérdés

Elkezdtem helyesen étkezni,hogy fogyjak. Fogytam is 4-5kg-t és még tervezek 5-t. Most tartok 61nél, 165cmhez, tehát annyira nagyon kövér nem vagyok. Barátom nyaggatott azzal,hogy menjek edzőterembe,hogy hatékonyabb legyen az egész. Baráti körömből senkinek nincs pénze/ideje/kedve eljönni velem, tehát kiírtam ide hátha akadna valaki, de a moderátor mindig kitörölte. Barátom le is cseszett,hogy egy kérdést nem tudok kiírni rendesen és azért törlik ki..Na most sikerült, annyi áll benne,hogy fiú vagy lány jelentkezzen, mondtam is a pasimnak,hogy most sikerült és nem törölték.

Írt egy fiú,hogy ő jönne velem.Mesélem barátomnak nagy örömmel erre kiakad,hogy megcsalom és tényleg jól mondták régen,hogy szerelem csak férfi és férfi között lehet, mert a nők alkalmatlanok rá.. XD Kibukott teljesen.

Most szerintetek én vagyok a hülye???


2012. máj. 23. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
normális vagy?!
2012. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
végülis mindenki tudja hogy mi lenne a vége ennek...
2012. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok teljesen normális, de 4 év után nem fogom megcsalni, mondtam is neki,hogy nem dugni megyek, hanem azért,hogy még jobban tetszek neki és ne egy partipi.csával csaljon meg..:D
2012. máj. 23. 22:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keress nöi edzö társat bizto ami biztos csak hogy mindenki boldog legyen :D
2012. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én pl csaj vagyok és szivesen mennék bár gondolom az ország másik felében laksz :D
2012. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De nincs senki..Na hát én is szívesebben mennék egy lánnyal..:DDe inkább egy fiúval,mint egyedül.

Amúgy debreceni vagyok.

2012. máj. 23. 22:30
 7/19 anonim ***** válasza:
:D A francba pedig szivesen mentem volna veled én baranya megyében lakok sajna :(
2012. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mondom én,hogy nehéz találni bárkit is..:D
2012. máj. 23. 22:32
 9/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ország másik felében éltek akkor tudtok a legjobban edzeni, elfuttok félútig, aztán futtok vissza. :D
2012. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 N0rbi04 válasza:
Ő miért nem megy veled edzeni?
2012. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!