Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kiküszöbölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiküszöbölni jelenlegi helyzetemet?

Figyelt kérdés

Csak szeretném kiönteni magamból amit másnak nem tudok,nézzétek el ha hülye kérdés ,legalább leirtam.


17 éves srác vagyok,sportoló ,átlagos külsejű,sok lánynak bejövök,sokkal szoktam szemezni,bulikon mindig van valaki akivel kezdhetnék valamit,de mégis nem használom ki ezeket a lehetőségeket.Sajnos nagyon nagyon nagy az önbizalomhiányom,ráadásul a baráti köröm,akikkel vagyok,bár most kezdem észrevenni,dúl a rosszindulattól.

Szerintem teljesen természetes lenne,ha egy lánnyal beszélgetnél,flörtölnék,de ezek a köcsögök máris azon rágódnak,hogy úú nézd kivel van ,mint a nyugdijas nénik akiknek nincsen dolguk.Ráadásul ezek a srácok akik a legokosabbnak hiszik magukat,a lehető összej jó nőről elmondták h mennyire buta stb...lehet mondani,hogy szarjam le és ne érdekeljen,de valamilyen szinten mivel a barátaim voltak érdekel és adok a véleményülre,ez is megnehezit egy normális párkapcsolat létrehozásához..bulikban is azt nézik ki kivel táncol és azon pampognak h én éppen azzal a buta csajjal voltam és az milyen gáz...a faszom kivan ezekkel a szemétládákkal,egyre jobban ki akarok szakadni ebből a társaságból,akik nem mellesleg az osztálytásraim,de ha már kiülök a folyosóra vagy valami akkor meg az van hogy mi bajom lehet meg miért depizek...


az egésznek a lényege,hogy nincs már semmi önbizalmam csajozási téren,és nem sok rutinom van csajok fűzésében...


ha valaki elolvasta és valamennyire érti mit irtam próbáljon meg valamit mondani


2012. máj. 25. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

keress új barátokat magadnak ez a legegyszerűbb..

Azt írod mindig veled vannak elfoglalva! De most te is azt teszed mert oké hogy zavar a viselkedésük de gondolom ezt érzik rajtad ezt használják ki!

Próbálj meg ezen változtatni,röhögd ki őket ennyi az egész,legyél közömbös és próbálj meg más társaságba csöppeni:)

Ilyen korban minden srác azt hiszi hogy a haverok azok örök mint az amcsi filmekbe de ezt ne hidd..vége az iskolának ezeknek az embereknek is vége lesz hidd el nekem még ha most ez szürreális is neked! Tesóm is ilyen volt csak a haverjainak élt mindent felrúgott értük,volt rengeteg barátja,és mikor életre szóló betegséget szerzett magának az összes elfogyott,eltávolodott tőle és csak 1 kérdezgeti tőlem mivan a tesómmal?

Jól tennéd ha mérgelnél mi neked a fontosabb!

2012. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam,hogy velem foglalkoznak,túl nagy tekintélyem van(valós tény,nem ego) de mindenkÉppen mérlegelem mi a fontos nekem,és ha eljutottam egy bizonyos szintre,remélem egy barátnő is összejön,onnan már láncba jönnek a csajok
2012. máj. 25. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt hogy érted? összejössz egy csajjal akkor utána fel kell próbálni az összeset?

Inkább ez beképzelt,nem az első mondatod..

2012. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan helyeken keresgélni, ahol nincsenek ott a haverjaid és nem nézik, hogy kivel vagy. Meg amúgy sincs semmi közük a magánéletedhez, és a legtöbbjük csak irigy kis p.csök lehetnek, amiért rád tapadnának a csajok.
2012. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem,félreérted :)) ha már megvan az első,utána sokkal természetesebb lesz,jobban fogok érteni a ti nyelveteken,stb. :)) mert akár hiszed akár nem nehéz a kezdeményezés
2012. máj. 25. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán az nem is baj ha nem tudod őket annyira fűzni,azthiszem azzal sokat nőhetsz szinte mindegyik lány szemében ha képes vagy a rosszindulatú,csajokat támadó "barátokat" elhagyni,ez óriási tett tölled,a legtöbben inkább beleolvadnának a nagypofájúak közé.


Én is kezdő önbizalomépítésben vagyok jelenleg,ha esetleg érzel rá energiát akkor azt tudom ajánlani hogy Youtube-on keress rá az önbizalom szóra és keress olyan vidiket amiket felhasználhatsz a fejlődésre.Én ezt teszem és már valamennyire érzem is a hatását,ugyanezt megtettem könyvekkel és már sok ember próbált emiatt segíteni nekem de ezek a módok nállam nem jöttek be,én a videókból tanulok jobban.

2012. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenképp utánanézek !
2012. máj. 25. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyé hurkát :DDDDDDDDDDDDDD AZT AD EL A PIACON vegyél belőle XXL óvszert. Muatsd meg egy jó kur.vás csajnak. Jól sunáld meg!! Ha megvan legyé hivatásos!!!
2012. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!