Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít! . Folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít! . Folyamatosan féltékenykedik, és nem érti meg a helyzetemet. Nem tudom mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, aki már elég régóta szerelmes volt belém, csak komoly kapcsolatban éltem. Elég sok mindent tudott már rólam, amikor összejöttünk. Ennek már 5 hónapja. Én falun lakom, kicsi korom óta. Bejárós vagyok suliba is. Leginkább fiú barátaim vannak. Ennek nem tudom mi az oka, egyetlen egy lány van, akire azt mondom hogy a barátnőm.Folyamatosan fiúkkal vagyok, amikor otthon vagyok.A barátom meg folyamatosan féltékenykedik rájuk. Már-már az idegeimre megy. Egyszer elvittem hozzánk a faluba bulizni, hogy ismerkedjen meg velük. De nem mozdultunk semerre, csak ellenségek lettek, mindenkinek beszólt, így egyik haverom sem szerette meg.

Ők leszólogatják nekem a barátom,meg hogy miért vagyok vele, a barátom meg közli, hogy többet vagyok velük mint vele, és mellé mind nyomorék...Gyerekkori jó barátaim, együtt nőttünk szinte mindegyikkel fel. És hiába mondom neki, nem érdekli, vagy nem tudja felfogja. Zavarja, hogy védem őket. Nem tudom már mit csináljak?...Köszönöm előre is...19/L


2010. nov. 13. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt is tudta, hogy vannak fiúbarátaid, nem? Célozz rá, hogy nem a legjobb ötlet választásra kényszeríteni egy új kapcsolat és a gyerekkori barátok között.
2010. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!