Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leküzdeni ezt az őrült féltékenységet?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elmentünk bulizni, adott egy lánynak puszit, ( előtte megkérdezte, hogy zavar e ha odamegy hozzá ) beszélgettek is. ( Még mikor nem jártunk elvoltak egymással ) ma pedig lájkolta az állapotát. Nem tudom mennyire ok nélküli a féltékenykedésem, de szerintetek mivel tudnám leküzdeni? Nagyon jó lenne. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. máj. 13. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Töröld magad fészbúkról!
2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
egyéb megoldás? :)
2012. máj. 13. 14:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Úristen... Megkérdezte, hogy odamehet-e, te nyilvánvalóan igent mondtál, ezekután kapott egy lájkot a csaj, most akkor miről is beszélünk?

Engedélyt kért, te engedted, akkor most mi a bajod?

2012. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagyon gáz már,hogy ilyenre is féltékeny vagyok, nem kell felvilágosítani, tisztában vagyok vele,ezért is tettem fel úgy a kérdést,hogy mivel tudnám leküzdeni és nem úgy,hogy hogy képzelte ezt a barátom :)
2012. máj. 13. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyire féltékeny vagy, felmerül a kérdés: Bízol te egyáltalán benne? És most nem azért kérdezem, mert bármit is tett volna bizalmad eljátszására, vagy ilyesmi...


A bizalom a féltékenység egyik legjobb ellenszere, legalábbis nálam.

2012. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy tett már.

Például mikor még nem jártunk, de már alakulgatott a dolog, és akkor ez a lány is elég szép sms-eket küldött neki :)

2012. máj. 13. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:

"Még nem jártatok" "lány küldte az sms-eket"...


De most nem a lányról van szó, hanem a barátodról. BENNE megbízol? Tudod pl, miket válaszolgatott azokra az üzenetekre, meg mi volt az álláspontja eredetileg a másik csajjal kapcsolatban?

2012. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát ez a lány nagyon rendes, én is jóban vagyok vele. És úgy gondolom,hogy ha már előbb elvolt azzal,mint ahogy mi összejöttünk, akkor őt is választhatta volna, de engem választott. Vagy rosszul logikázom? :) A barátom is viszonozta neki még akkor a vonzódást, de nem voltak együtt soha sem. És nem, nem igazán tudok benne megbízni.
2012. máj. 13. 14:26
 9/17 A kérdező kommentje:
azzal a lánnyal * bocsánat :)
2012. máj. 13. 14:27
 10/17 anonim ***** válasza:

De ahogy mondod, téged választott. Nem a másik lányt. Ha emellett képtelen vagy megbízni benne (függetlenül attól, mi volt régen. Mindenkinek van múltja, amit el kell fogadni), akkor már rég rossz minden.


Ezen dolgozz valahogy, ha vele szeretnél maradni,és ne úgy, hogy megkéred, ne találkozzanak többet. Kapcsolatként választott téged, de baráti körébe sztem senki se örül, ha beleszólnak kívülről.

2012. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!