Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legdurvább dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább dolog amit megtennél a szerelmedért hogy megszerezd, vagy a párodért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Én az életemet adnám egyetlen érintéséért... :/

16L.

2009. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Bármit megtennék csak azért, hogy akár láthassam!!!

19/F

2009. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Mikor kirúgott, egész este-éjjel-reggel hívtam, küldtem neik vagy 30 sms-t. elmentem a munkahelyére, szerelmet vallottam neki, és kibékültünk.

Tehát megalázkodtam előtte/miatta. Egyébként bármit megtennék érte!

2009. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
bármit
2009. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
bármire képes lennék érte,akár életem feláldoznám miatta:) (bár most nincs kiért..:S)
2009. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Visszaszerezni, vagy megszerezni? Ha durva dolgok kellenének a megszerzéshez, az már régen rossz, mert akkor a másik fél nem igazán akarja a kapcsolatot, különben Ő is lépne. Ha pedig visszaszerezni, akkor azt vallom, hogy aki menni akar, azt el kell engedni. Soha nem alázkodnék meg senkiért. Ha hibáznék bocsánatot kérnék, de térden nem csúsznék, fontos hogy legyen tartás az emberben.
2009. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre képes lennék, de semmit nem tennék mert viszonzatlan lenne, és kihasználna csak. Egy rózsaszín ködös embert pedig nehéz elviselni. Sajnos ilyenek a nők a szerelmes fiúkkal.


18/F

2009. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Én bármit megtennék érte.

Majdnem 1.5 évig tartott mire megszereztem:)

És már 2hónapja 1üt vagyunk :):)

De Szombat este megcsaltam :'( és most olyan rossz:(

megbocsátott szerencsére de érezteti velem h már nem szeret annyira..

És azt sem hisziel hogy bármit megadnék érte. Ezekután nem is csodálkozom :( de annyira szeretem.

És nem tudom senkinek elmondani milyen szarul érzem magam és az fáj a legjobban hogy fájdalmat okoztam neki pedig mindig vigyáztamrá.

:'(

BOCS a meséért csak muszályvolt :S még ha elsem olvasod jólesett leírni :D

2009. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: hülye ribanc :DDD

Soha ne hozzon össze a sors ekkora k*rvával. Szerelmes, és megcsalja a barátját?? Soha ne legyen dolgom ilyen ribancal. Szeretek élni, szeretek dugni, szeretem az egyéjszakásokat, de megcsalni a párodat ráadásul úgy, hogy szerelmet vallassz neki?? A helyedben jó mélyre elásnám magam a föld alá, és ki se jönnék egy darabig.

2009. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
És a muszáj pontos j
2009. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!