Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit én szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit én szeretek, de ő csak barátként tekint rám. :/ Hogy tudnám őt elfelejteni iváson kívül? Trollok kíméljenek!

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más lányokkal is :DD
2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mért szeretnéd elfelejteni?

szerintem elősször tud meg hogy biztos e a dolog.

2012. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert már utaltam rá..
2012. máj. 26. 16:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is csak őt akarom :///
2012. máj. 26. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen konkrétan utaltál rá? Voltam már ugyanilyen szituációban, csak én voltam a lány. Barátok voltunk, és sejtettem, hogy ő többet érez és szeretne tőlem, de basszus, ne utalgasson, hanem akkor hívjon el randizni, mondja, hogy tetszem neki, vagy valami. Mert az apró flörtölgetések "normálisak" egy fiú lány barátságban akkor is, ha nincs közöttük több. Mindent egybevetve: üljetek le, beszéljétek meg, mond el, hogy mit érzel. Ha tényleg a barátja vagy, akkor nem fog kinevetni, és legalább megtudod, hogy tényleg nincs-e nála esélyed.
2012. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs nála esélyem..
2012. máj. 26. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
És tuti hogy értette a célzást? Pl. én se mindig veszem észre az apró jelzéseket állítólag.
2012. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értette szerintem...

De hogy tudnám elfelejteni? :D

2012. máj. 27. 20:09
 9/9 anonim válasza:
Meglátni és elfelejteni!!! :D
2014. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!