Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Hogy kezeljem ezeket a dolgokat? Igy nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
Páromnak mindig valami baja van.Már ha csak kicsit is meg van fázva, mint most ép,már a világ legnagyobb baja van és meg akkar halni.Nincs olyan hétvége,hogy ne legyene valami baja ha velehová megyünk.Mindig valami baja lezs mire hazaérünk.Vagy a gyomra,mert sokat evett vagy a lába fáj vagy feje,minden elöfordul.Na és akkor öt kell sajnálni és ápolni.Egész este és másnap csak nyavajog és azt meg se halja ha másnak is baja van.Ha meg itthon vagyunk akkor is lesz valami baja tuti,főleg az,hogy sokat evett és a gyomra.Na meg a mindig alvása,álandoan aludni tudna.Én este mire kettesben vagyunk végre szeretnék egy kicsit beszélhetni vele,és szeretném ha figyelnénk egymásra is végre és egymással foglalkoznánk,de ő már alszik is..Amugy szexuális téren oké minden.Ezért nem tudom mit csinljak vele és hogy oldjam meg ezeket a problémákat?Hiába mondom valami mindig van.
2009. jún. 29. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Közöld vele h zavarnak ezek a dolgok, mert ha nem szólsz, ő neki honnan kéne tudnia h téged ez zavar? Próbáld vhogy leszoktatni ezekről a dolgokról, és te is kicsit legyél toleránsabb, hiszen szereted. Beszéljétek meg, csak az segíthet, magától biztos nem változtat.
2009. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj és élj boldogan valakivel, aki figyelmes és akivel kaland az élet! Mi lesz 20 év múlva?
2009. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hiába mondom é neki.Ezek akkor is jöni fognak nála.Sajnos ő ilyen és azt hiszem ilyen is marad.Amugy 33 éves.Csak az a baj,hogy lassan engem is betegé tesz a sok nyavajgásával.Sok nekem,hogy valakinek állandoan baja van és ezért nem lehet semmit csinálni.es zeretem igen és igy nagyon nehéz.
2009. jún. 29. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor pedig közöld vele h ha nem változtat akkor tönkremehet a kapcsolatotok és elveszíthet, mert te már nem bírod idegekkel. Igazat adok neked, élvezzétek az életet együtt, ne a panaszkodásból nyavajgásból álljanak a mindennapok.üdv
2009. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na igen nem panaszkodni kée mindig mer abba tönkremegy az ember.Pedig neki a panaszkodás az nagyon megy.Soha nincs megelégedve az életével,mert valami mindig em jó és az is gond neki ha az otthoni dolgokat meg kell csnálni,már azt is ugy adja elő,hogy megkora nagy gond az.Pedg mindig csinál valamit,mert ő olyan.Mindig csak a munka.Sajnos sokat idegeskedek mellette és tönkre is ment a gyomrom.Most lehet,hogy mehete is a korházba.Ezért ne tudom mit tegyek,mert hiába mondom neki.Viszont szeretem nagyon.Figyel ő rám csak hát a sok nyavajgás.
2009. jún. 29. 17:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te már tudod a választ!
2009. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még ha gy is gondolnám néha,soha nem hagynám ott.Nekem ő fontos és vele akkarom élni az életem csak azt szeretné ha ezek a dolgai eltünnének.Neki is jobb lenne és én csak ki akkarom ebből segiteni.Mert ez senkinek s állapot igy.
2009. jún. 29. 18:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy 33 éves emberen nem lehet segíteni. Egyéni sorsok vannak és az vagy konvergál valaki más egyéni sorsával vagy nem! Ha nem, akkor csak boldogtalanság lesz a végén...
2009. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ő mért ne változtat,nem hiszem,hogy ez igy jó neki.
2009. jún. 29. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:

próbálj vele bensőségesen beszélgetni mert valami nagy lelki problémája lehet tudod ez már inkább szihés betegség hidd el én ezen megyek keresztül a férjemmel csak annyi h szexuálisan is problémák vannak.

próbáld őt megérteni és valahogy rájönni h mi bántja

a szüleivel minden rendben???

az alvás is depresszióra utal

2009. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!