Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a visszahúzódó férfiakkal bunkón beszélnek, a keményebbekkel normálisan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert lenézik a visszahúzódó fiúkat, a machokra buknak.
2009. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

hát én pont fordítva működök. a "keményebbekkel" bunkó vagyok hog kicsit törjek is le az egójukból főleg ha nem tetszik.

a félénkebbekkel kedves vagyok szegnyeket nem szaratom be őket mégjobban a nőktől:D

de amúgy mellesleg nem jönnek be nekem a félénk fiúk.de a macsók se igazán

2009. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
ez fordítva is igaz. A fiúk is bunkók sokszor a visszahúzódó lányokkal!
2009. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
ez a bunkó nőknél van így amúgy, rossz helyen mászkálsz, egy komoly nő nem ad egy bunkó szavára.
2009. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha vkiről ordít a félénkség az engem zavarba hoz, és a lehető leghamarabb le akarom koptatni. Nem szép dolog, mert én se vagyok egy nagyszájú csaj, de egyszerűen azt érzem, hogy magával ránt engem a félénkségbe.

A magabiztosabbak mindig a legjobbat hozzák ki belőlem.

Ez van.

Hogy miért? Természetesen a család alapítás.

20/L

2009. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

kedves kérdező: szépen kérlek, ne általánosíts.. lehet hogy te ilyen lányokat ismersz, de a komolyabbak nem ilyenek.. legfeljebb a beképzelt "húdejócsajvagyok" tinilányok.. egyébként attól is függ, mennyire visszahúzódó.. azért egy férfi ne úgy viselkedjen mint egy nyuszi.. aki pedig beképzelt, és nagyra veri magát hogy jajj ő az egómanó mr. universum az ezzel próbálja elfedni a hibáit..

én általában mindkét "csoporttal" ki tudok jönni, aki sérteget az visszakapja, aztán meglágyul.. vannak a kemények között is jó fejek, csak a barátaik előtt ilyen nagy arcúak. mindenki olyat kap, amilyet ad :)aki kedves, azzal énis kedves vagyok.

2009. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
ne általánosíts! :) nem mindenkinél van ez igy.
2009. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 06-29 18:41!

Hiába állítod magadról aki kedves én is kedves vagyok, a válaszodból kiderült, hogy a visszahúzódókkal lenéző, bunkó állat vagy. Mért nem lehet velük/velem normálisan beszélni? Ne haragudj a kommentemért, de ezt muszály volt leírnom.

2009. júl. 9. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Egy tutyimutyi emberrel elég gáz beszélni! Magam is észrevettem, hogy olyan szinten alá tudják magukat rendelni a másiknak, hogy bárhogy beszélsz vele, fölényben vagy, így még akkor is bunkónak tűnhetsz, mikor nem vagy az. De istenem, ha valaki szolgaként viselkedik, miért várja, hogy királyi bánásmódban részesüljön?

Szóval, ha nem becsülöd magad, akkor más sem fog. Ez nem csak a nők és férfiak között van így, hanem az emberi kommunikációban alapból!

Egyébként is, egy csaj mindig teszteli, hogy meddig tud elmenni egy pasinál! Ha pedig simán sárba döngöl, akkor miért nézne rád fel, miért vonzódna hozzád?

2009. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de már a sokadik általánosítást hallom ami rohadtul zavar. Honnan a bánatos istennyilából veszitek, hogy ez a 2 fajta viselkedés létezik csak? Nem lehet valaki kicsit visszafogottabb, ugyanakkor közeli ismerőseivel felszabadult (mint például én)? Kérnék mindenkit, hogy ne gyártsuk a hülyeséget futószalagon. Van egészséges egyensúly a 2 véglet között és biztosan nem vagyok egyedül vele...
2009. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!