Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lányok! Ha párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lányok! Ha párkapcsolatban éltek, hol tartotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt és hol tartotok? (volt-e már ujjazás, kiverés, nyalás vagy lefeküdtetek-e)Értelmes válaszokat létszi!
2012. máj. 27. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
seggből szájba.
2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

15 évesen ilyenre gondolsz?-.-

Gondolom akkor azt se tudod mi az a Jelenések Könyve, olvass el belőle az interneten legalább 20 mondatot belőle.

És hogy a francba tartanának ott ,ha házasságban kéne megtenni.Házasság nélküli szex az egy szégyen gyalázat.

Gondolom te is oda kerülsz halálod után mint a többi ha így folytatod.(Fiú vagyok+)

2012. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kezdtem járni a barátommal. Sokáig csak csók volt és tapi. Végül petting. Mikor 16 lettem szex is. Most 17 éves vagyok, azóta is együtt vagyunk. Nekem ez ideális haladás volt.
2012. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet találkoztok a pokolban :D
2012. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. 18 évesen volt először szex és a többi.(házasságban). Nem vagy lemaradva semmiről....

25/N

2012. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki házasság nélkül szexel,az nem kapja meg az Úrtól az örökéletet,főleg ha nem bánja meg. Látom sok a tudatlan...
2012. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Feketeee

Én viszont a materialista dualizmus elkötelezett híve vagyok. Szép dolog rendelkezni egy értékrendszerrel, de ne próbáld meg ráerőltetni másokra. Főleg ne olyanokra, akikben még nem alakult ki teljesen egy világkép. /bocs az off-ért/

2012. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Feketee, létszives ne itt próbálj téríteni embereket.Hogyha készen állnak rá (szerintem is a 15 korai, nem feltétlenül azért kérdezem, mert én is akarom csinálni)és összeszoktak, vágynak egymásra és érettek rá, akkor nyugodtan lehet szerintem.Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy az átlag hogy van ezzel.Semmi gond nincs a házasság nélküli szexel, már más időket élünk :)
2012. máj. 27. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 15, akkor jöttem össze az ex barátommal. Sokat beszélgettünk a szexről, pettingről, ki mit szeret... Csók meg tapi a legelejétől volt, aztán lett 1-2 hónap után petting/orális szex, végül fél év után szex, amikor kb egy hónappal múltam 16. Mindketten szüzek voltunk előtte. Nagyon jó volt az első alkalom.


Több mint 4 évig voltunk együtt, aztán kiszerettünk egymásból, és nemrég szétváltunk :)


19/L

2012. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cefreng ***** válasza:
Leszoptam magam :D 17f
2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!