Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal? Heti hány alkalommal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én mindennap
2011. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tajparaszt ***** válasza:
Én is mindennap, együtt is lakunk. Ez a legjobb dolog.
2011. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
heti 2-3, sajnos eléggé elfoglalt vagyok. :I
2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, de nem unnyátok egymást?
2011. aug. 28. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szünetekben minden nap, iskolaidőben minimum heti 3x.

Nem unjuk egymást.

2011. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Soul Ádám válasza:
Ovatosan a mindenapossal mert hosszutávon meglehet unni egymást.Mi pl minden 2. nap.De volt hogy minden nap, változó.:)
2011. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
heti egyszer... Mindketten tanulunk, én viszont messze...
2011. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyáron minden nap,meg minden szünetben,de a suli elkezdődik ott csak heti 3x birunk,ha valakit szerintem szeretsz nemlehet megunni.xD
2011. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyár elején kezdődött a kapcsolatunk, ezért az elején volt olyan hogy mindennap, azután szépen lassan átmentünk 2 napontai találkákba (úgy értem h pl: ha hétfőn tali, kedden nem, szerdán megint) Most pedig van h 2-3 naponta. Ez lehet azért is mert különböző elfoglaltságaink is vannak, és elvagyunk fáradva. Néha örülök egy két napnak. Jó tud lenni.:) Utána értékeled a párod, és hiányozni is jobban fog.:)
2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!