Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt rajtam kívül akinek még sohasem volt viszonzott szerelme? 28 éves leszek, párkapcsolatom is volt (több éves is), de még sohase voltam úgy szerelmes, h viszont szerettek volna. Szerintetek egyszer mindenkit elér a viszonzott szerelem?

Figyelt kérdés
A mostani barátomba se voltam sose szerelmes. Akikbe eddig szerelmes voltam csak szórakoztak velem.. A mostani barátomba se voltam sose szerelmes.
2010. júl. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a mostani barátodba szerelmes voltál?
2010. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam belé szerelmes, ő volt szerelmes belém nagyon..
2010. júl. 20. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
aha értem, és a mostani barátoddal hogy állsz? szerelems vagy belé?
2010. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tapasztalatod!
2010. júl. 20. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
szivesen
2010. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyugi én is ugyan ebben a helyzetben vagyok,folyton olyan emberekbe szeretek bele ,akiket nem kapok meg vagy ,ha meg is kapom őket ők egyszerűen nem szeretnek csak hülyítik a fejemet..És azok a pasik akikkel minden jó lehetne legaláb is úgy tűnik azok nem vonzanak :(Már kezdek totálisan kiakadni és inkább nem is akarok pasit:S
2010. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most képzeld el, hogy érzi magát a mostani barátod, akivel együtt vagy ugyan, de nem vagy belé szerelmes. Neki ugyanúgy viszonzatlan, mint ahogy neked.

Tul.képpen nem is értem, miért van veled. Én nem kuncsorognék szeretért, azt biztos.


Megjegyzem a viszonzott szerelem senkit nem ér el csak úgy, azért tenni is kell. Ismerned kell magadat, a vágyaidat, tudnod kell, mit vársz a kapcsolattól (azon túl, hogy "vizsonzást", mert ez így megfoghatatlan), és venni kell a fáradtságot, hogy megkeresd az igazit. Amíg szerelem nélkül együtt vagy valakivel, ez sajna nem fog menni.

Ha már megvan a viszonzott szerelem, azért is dolgozni kell, mert egyszer csak viszonzatlanná válik.


28 évesen ezeket már azért tudni kellene. Te sem leszel már fiatalabb. Mire egy kapcsolat együttélésig, házasságig, családig fejlődik, általában több évre van szükség.

Ha nincsenek ilyen terveid, nyugodtan lébecolhatsz egy szerelem nélküli kapcsolatban, van időd.

2010. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!