Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok egy biztos kacsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy biztos kacsolatot egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés
Úgy értem van vki aki szeret, és ti is őt, de van egy harmadik aki izgatja a fantáziátokat, csak nem lehet tudni, hogy ő milyen ember és milyen lenne vele...
2012. máj. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretek valakit, senki más nem izgatja a fantáziámat.
2012. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A biztossal maradok.
2012. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy sz.r kapcsolatot fel, de ha szerelmes vagyok, csak az izgalom úgyse elég. Volt, hogy egy izgalmas srác tette a szépet, valszeg ha szingli vagyok kavarok is vele, de önmagában ez még úgyis kevés volt, hogy fasírtban voltunk a barátommal. Én tényleg szeretem őt, és erről nincs kedvem lemondani kalandokért.

21L

2012. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ez a kérdés valakinek már megfordul a fejébe, hogy "jajj az a másik pasi...." akkor annyira nincs már az a nagy boldogság a jelenlegi kapcsolatában...
2012. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érzem úgy, hogy a páromon kívül bármelyik másik pasi tudna többet nyújtani, még fele annyit sem.


Ez nem azt jelenti, hogy nem nézhetsz rá egy férfire sem, és nem jegyezheted meg magadnak, hogy hú, hát ez 10-ből 15-ös volt! De ha szereted a párod, akkor ennyiben is marad a dolog..

2012. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!