Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes ez a felfogás?

Figyelt kérdés

Felszínes, ha nem szeretek olyan lányokkal ismerkedni/beszélgetni fölöslegesen, akik nem vonzanak külsőre?


Megkaptam párszor, hogy ez az, mert hogy akiket én akarok lehet, hogy bunkók, nem jobbak semmivel sem az átlagos lányoknál, de ez engem nem érdekel. Az hogy egy ilyen lány jobb-e vagy sem, kiderül ha megismerem, ha nem szimpatikus belsőre úgy sem lesz folytatása.

Viszont én ilyen vagyok, a külsőn a lehető leghamarabb tovább akarok lépni, hogy az később semmi kétséget ne okozzon.


2012. máj. 28. 00:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Attól, hogy külsőre nem tetszik valaki, barátkozni még lehetne vele.
2012. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%

Vannak olyanok akik nem képesek olyan emberekkel mutatkozni vagy beszélni, akik nem ütik meg azt a lécet, amit felállítottak..


tulajdonképpen én is ilyen vagyok, de próbálom lekűzdeni. ugyan úgy tartom a kapcsolatot olyanokkal, akik szerintem rossz külsejűek, túl pattanásosak, korpás, stb, sajnos akarlanul is ezeket a "hibákat" bámulom, ami már egy idő után nekem kellemetlen, és nem is nagyon tudom megölelni az ilyesmi embereket, akin pl olyan ruha van ami turkálós.. ahoz hozzá nem tudok érni.


hepciás vagyok sajnos nagyon, ezzel együtt születtem, nem vagyok rá büszke, de ilyen vagyok kész.

2012. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
férfiként a nöket elsösorban külsejük alapján értékeljük. Ez akármit csináltok igy van/volt/lesz.
2012. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

én nem igen hiszek fiú lány barátságban, ezért akik nem tetszenek közömbösek számomra, nem nézem le őket, egyszerűen nem mutatok érdeklődést, ez lehet, hogy kívülről bunkóságnak tűnik, de szándékosság nincs benne, kérdeznek válaszolok, nem bunkóskodok velük


meg eleve, barátom van bőven

2012. máj. 28. 00:44
 5/25 anonim ***** válasza:

azért jo az, ha vannak lány barátaid, akiket bár megdugnál, de mégsem teszed.


másrészröl ha meg joképü vagy és értékes a lányok szemében, akkor ajánlok egy naaaaaagy pohár sósavat minden reggel. garatra. bocs, de én nem vagyok joképü, és még az átlag lányokért is vért kell hugyzonom. Nem az, hogy még válogassak. Válogatnék én, de sajnos nem lehet.

2012. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Attól függ... Ha olyan, hogy el tudnád fogadni és találnál a külsejében olyat amitől inkább vonzana, mint taszítana akkor érdemes megpróbálni. Netes ismerkedésnél érdemes legalább egy talit megejteni ha lelkileg minden megvan vagy alakulgat. Épeszű ember nem marad olyannal aki inkább taszítja, mint vonzza. Bár aki szerelmes az már önmagában nem épeszű, de ez már más dolog. :D :)


21/N

2012. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az hogy valaki jóképű ízlés kérdése, ez olyan hogy:

valaki nem szereti a lecsót, másnak meg az a mindene.


Nem vagyok, az akire kimondottan tapadnak a lányok, de ez inkább személyiség kérdése, nehezebben nyíló típus vagyok, uh nem mindig a pozitív energiákat sugárzom, szerintem a külsőm rendben van, én legalábbis szeretem magamat így ahogy vagyok.

2012. máj. 28. 00:56
 8/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk a második válaszoló szerintem nem szimplán felszínes, hanem sznob is mellé.


Soha életemben nem ítéltem el valakit a külseje vagy az anyagi helyzete miatt, és szerintem ez a normális hozzáállás.


Amit a kérdező mond, az meg egy másik kérdés: a külső szimpátia fontos a párválasztásnál. De attól, hogy valaki kövér/pattanásos/sebhelyes/korpás a haja/turkálóból öltözik/szemüveges/kancsal vagy mittomén attól még lehet első blikkre szimpatikus.

Egyszerű példa: nekem kifejezetten nem jönnek be a pocakos srácok. De ha odajön egy srác, akinek van egy kis pocakja, viszont az összhatás első ránézésre szimpatikus, akkor nem fogom elküldeni a fenébe, megvárom míg elkezd beszélgetni, utána még el lehet dönteni, hogy mi lesz később.


24/N

2012. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
na jo, figyi valojában, én is kivagyok már attól, hogy egy csomo lány hájas. Nem dagik, csak egyszerüen nem nádszál derekuak. Én pl szeretném, ha vékony lányokkal kavarhatnék, de valahogy ezek a lányok annyira értékesnek számiatanak, hogy nekem már tul nagy feladatot jelentenek. Rémesen edzetlen vagyok. De hogy emiatt egy 45-50 kilos lányka ne akadjon, aki mondjuklegyen CSAK ÁTLAGOSAN szép, na az már több mint felháboritó.
2012. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
vannak ilyen lányok, szerintem ne keseredj el, de ne hibáztasd a husisabb lányokat, lehet, hogy ők úgy jól érzik magukat, persze az egészség fontos, nem mondom, hogy jó, ha valaki kövér
2012. máj. 28. 01:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!