Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom külföldön van 2 hete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom külföldön van 2 hete, jövő héten jön haza. Most beléptem az msn-jére, és láttam, hogy felvette egy külföldi csaj. Tudniillik nem szokta felvenni senki, szóval ez elég nagy szó. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Légyszíves mellőzzük azt, hogy nem szép dolog az msn-jét nézegetni.

Előre is köszönöm.


2009. júl. 26. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, sztem arra véld, h szimpatikusak voltak egymásnak, és akarják majd tartani a kapcsolatot akkoris amikor barátod már itthon lesz,.
2009. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Lehet hogy lett pár u haverja barátja, vagy csak idegevezetöje:)

Ha szeret nem csal meg..

Bizz benne! Viszont ha furán kezd viselkedni sokat telefonál vagy msnezk akkor beszélj vele hogy mit láttál és kérdezz utána.. Ha megcsal az hamar ki fog derülni..

2009. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én szétrobbannék a dühtől:) de ez én vagyok. Én nem fogadom el h rajtam kívül más lánnyal is tartson szorosabb kapcsolatot. Fiú haverja annyi van amennyit akar. Sztem kérdezz rá, ezt én rossz jelnek látom, ebből még akármi lehet. De figyeld a jeleket, változott-e stb.
2009. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

"Most beléptem az msn-jére, és láttam, hogy felvette egy külföldi csaj... Mire véljem ezt?"


És azt mire véljem, hogy beléptél az msn-ére? Csak azért kérdezem, mert valakit felvenni msn-en az teljesen ártatlan dolog (alapvetően; lehet más is, de abból indulunk ki, hogy ártatlan). Más személyes adataiban turkálni pedig sehogyan sem az, konkrétan a Btk. is szankcionálhatja (nyilván ebben az esetben nem, mert megadta neked a jelszót stb., csak azért említem ezt, hogy érzékeld, hogy nem úgy megy ez, ahogy képzeled). Úgyhogy bármennyire is nem akarod, hogy az legyen a téma, hogy belenéztél az msn-ébe, szerintem ebben a történetben ez a lényeges momentum.

2009. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

mire véljed? semmire nem sajátíhatod ki csak magadnak.


1. ne turkálj az msn-ébe. ha én lennék a pasid és megtudnám alaposan letolnálak nem érdekelne, h berágsz rám, mert iylet nem illik tudta nélkül megtenni!


2. biztos haverok akarnak lenni és kapcsolatot tartani.


ehhez neked nincs sok közöd.

2009. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

15:42-essel értek egyet,lehet kisajátitás,lehet bizalmatlanság,nemérdekel,ha velem van,akkor még az msn-jén is csak olyan csaj legyen akit én ismerek,és fixre tudom hogy nincs semmi

énis léptem már be a páromébe,ő is enyémbe,naplózás sincs titkositva,és szolunk egymásnak ha kerül vki uj msnre...

ilyen...

22/L

2009. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:42

Az a baj, hogy én is ilyen vagyok :S Tökre elrontja a kedvem, de meg csak nem mondhatom neki..


A válasz megírásának időpontja: ma 16:13

Igazad van, de mondtam, hogy legyetek szivesek ezt most mellőzni. Légyszíves legközelebb a kérdésre válaszolj, és ne ragadj le a részleteknél.

Amúgy én csináltam neki az msn-t, tehát tudom a jelszavát, és ő is ugyanúgy tudja az enyémet.

(Bár nem tudja, hogy be szoktam lépni, és azt hiszi én sem tudom, hogy ő beszokott nekem.)


Kedves utolsó, téged pedig irigyellek (:


Köszönöm a válaszokat, valamiképp megnyugtattatok.

Figyelni fogom. Bár távkapcsolat, így kissé nehézkes, de megoldom.

Köszönök mindent még egyszer.

2009. júl. 26. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a fura ebben, h még csak 2 hete dolgozik kint, és már felvette valami csaj. Azt honnan tudod h külföldi? mert szerintem az msn címből ezt nem annyira lehet eldönteni. Én épp ezért nem ( vagyis nem csak ezért, mert magánügye) nem turkálok a barátom cuccai között, mert lehet van olyan ami félreérthető lenne, csak rágnám magam rajta, rosszakat gondolnék, közbe meg semmi nincs benne. Nekem is van olyan a gépen ami esetleg félreérthető lenne neki, közbe meg... Azt tanácsolom h szokj le erről h kutatgatsz, mert ezzel el is üldözheted magad mellől.
2009. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
17:48-as... azért ez durva kicsit. Azért is szóltok egymásnak h ha valaki felvesz titeket vagy ti felvesztek valakit? Jesszusom..azért valami magánélete van a párodnak? Nem tudom azért egy magánszférája kell h legyen az embernek. Ennyire fogni egymást, h még az msn-ről is be kell számolni:D gondolom te olyan vagy, h a naplózott beszélgetéseket is elolvasod:)Hát nemtudom...nem lennék a párod helyébe...és az ilyen kapcsolatot az ember egy idő után megunja...véleményem szerint. Én nem tudom a barátom jelszavát, nem olvasgatom kivel beszél meg mit, egyszerűen bízok benne, na ez hiányzik belőletek, a bizalom. Kisajátítani a másikat...minden csajról tudni kell aki ráír...jézusom..még mindig nevetek:D:)
2009. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik, nyaralni van.

Amúgy igen, sokszor elhatároztam már, hogy leszokok, és nem nézem meg többet, de néha ha gyanús, akkor ránézek, és aztán rászokok :SS De most már megpróbálok végleg..

2009. júl. 26. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!