Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítottunk közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk közös megegyezéssel a barátommal, meddig fog fájni?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 évig voltunk együtt, azért szakítunk, mert ő nem akar összeköltözni, elvenni, nekem meg már ez fontos lenne (28 vagyok), és ezen sokat vitatkoztunk, felőrölte a kapcsolatot. Amúgy jól éreztük magunkat együtt. Most főleg azért vagyok kibukva, mert nagyon bűntudatom van, egyrészt, mert én kezdeményeztem a szakítást (de ő is benne volt, de ő még reméli, hogy hátha kibékülünk), másrészt pedig nekem már tetszik egy másik srác, és én is neki. Jogos a bűntudat? Hogyan tegyem túl magam rajta?
2009. jan. 1. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy már nem vagyok szerelmes a volt barátomba, de nagyon szeretem. Ő szerelmes belém.
2009. jan. 1. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog fájni,amíg a másik pasi el nem tereli a figyelmed róla.De valószínűleg minden nap fogsz a volt pasidra gondolni,főleg,ha nem úgy alakul az életed,mindig azon fogsz morfondírozni,hogy milyen lett volna az élet vele.

Ha szerelmes beléd,akkor nem értem:Miért nem akart veled összeköltözni?Az még nem házasság,semmi kötöttséggel nem jár.S ha szerelmes beléd,akkor hogy volt képes emiatt szakítani?Szerintem az érzéseit sem ismeri,ő nem is szerelmes beléd,csak azt hitte,és mondta.A tettei nem azt mutatják.És a tiéd sem.Szóval lépjetek tovább....

2009. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban voltam én is. 2007. telén szakítottam párommal, akivel 7 évig voltam együtt. Hasonló okokból: nem volt összeköltözés, szó sem volt házasságról, együtt élésről, és akkor 26 évesen nekem már konkrét terveim voltak (főképp a családalapítás). De mivel láttam, hogy vele nem megy, és már az érzéseim sem voltak erősek felé szakítottam. Nagyon rossz volt. Nekem volt lelkiismeretfurdalásom. Aztán pár hétre rá visszakönyörögte magát egy alkalommal együtt is voltunk, de azt viszont megbántam. Nem kellett volna. Viszont megerősített abban, hogy nemcsak lelkileg , hanem testileg sem vagyunk már egy hullámhosszon. Jópár hónap kellett, hgy kiheverjem. Májusban már ismerkedtem, pasiztam, és nagyon jó volt ismét (a hét év után) új kapcsolatot/kapcsolatokat kialakítani. Ma már örülök, hogy úgy döntöttem, mert ez a szakítás is erősített, ebből is tanultam valamit.
2009. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad, igazad volt! Szerethetsz valakit, de ha eltér az igényetek, hosszútávon nem működhet. És ha ennyi idő után nem akarja komolyabbra fordítani a kapcsolatot (amire neked teljes joggal van igényed), később se fogja, és ezért biztos, hogy nem ő a megfelelő számodra. Ne is gondolj vele folytatásra, jól teszed, hogy máris más irányba tereled a gondolataid. Ha lehetséges, maradhattok barátok, de előbb dolgozd fel, hogy nem ő van neked szánva.
2009. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!