Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? 18L

Figyelt kérdés

A barátommal kb 4 hónapja járunk.

Amikor összejöttünk nagy volt a szerelem, minden egyes szaván csüngtünk a másiknak. Most meg azt veszem észre, ha szeretethiánya van bújik, ha meg nem le vagyok ****va. Amikor együtt vagyunk nagytöbbségében nagyon aranyos velem folyamatosan ölelget, puszilgat, szeretget, de mikor nem vagyunk együtt soha nem is hív mi van velem, egy üzenetet sem küld, ha meg igen a kezdeti üzeneteihez képest nemtörődöm stílusa van, 1-2 szóban válaszol az enyéimre, mindig kitalál valamit, hogy éppen miért nem ért rá 1-2 mondatos üzenetet küldeni egész nap, de ráadásul utólag mondja mikor egész este vártam rá. Pedig néha jól esne 1-2 szép szó, mint régen... Azt mondja nagyon szeret, és ne higgyek ilyen butaságokat, hogy már nem, és tudja, hogy elhanyagol mostanában, sajnálja, stb stb. Úgy érzem mostanában csak kihasznál a szex miatt...


Légyszíves ne írjátok, hogy szakítsak vele, én hiszem, hogy ezt még meg lehet menteni, mert nem olyan nagy a baj végül is, csak szerintem elkezdődött a kapcsolatunkban 1 afféle "leépülési folyamat", ennek szeretnék véget vetni. Csak egymáshoz járunk, szervezzek programokat, vagy mi? Még arra is gondoltam lehet kezd megunni. Nem tudom mi tévő legyek. Egyik barátnőm azt tanácsolta én is hanyagoljam el ugyan úgy mint ő engem, hátha észreveszi magát, de szerintem így csak még rosszabb lenne. Szerintetek?


18L


2012. máj. 28. 10:29
 1/5 anonim válasza:

Kb mi is így vagyunk a pasimmal csak mi fiatalabbak...

Mi már 1x tartottunk szünetet de azt azért mert nagyon "összenőttünk" és azóta kevesebet jár hozzánk meg nemválaszol az üzeneteimre és pont a minap mondta hogy lehet nem szeret már annyira és állítólag ma jön ezt megbeszélni...

Szerintem ti is üljetek le és beszéljétek meg vagy amit a barátnőd mondott..ha nem veszi észre akkor talán nem is érdekled annyira:)

2012. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg a problémákat , ami zavar téged, hátha tud változtatni. Nem jó olyan dolgokat tenni ellene, amit ő tesz, mert lehet,h másként fogja értelmezni, s azt hiszi,h megcsalod stb...ez csak még több zavart keltene a kapcsolatotokban. Fontos,h kommunikáljatok mindig, s mindent meg tudjatok beszélni!!
2012. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (a privátokat is!!) :) Eléggé eltérőek a tanácsok, de azt hiszem kicsit monoton lett a kapcsolatunk és ez a gond, majd megpróbálom feldobni valamivel. :)
2012. máj. 28. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy az a gond, hogy nem küld napközben rövid üzeneteket? Lehet, hogy kifogyott az ötletekből.
2012. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az, hogy nem törődik velem 4-5 napig amíg nem találkozunk.
2012. máj. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!