Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ezt miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt miért csinálja? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, idősebb nálam.

Tavaly nekem nagyon bejött, és akkor azt mondta, hogy túl fiatal vagyok hozzá. Most meg elhívott moziba..és azt mondta, nem érdekli a korkülönbség.

16/L; 19/F

Nekem még mindig bejön.


2012. máj. 28. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert megváltozott a véleménye? Mert már nem érdekli mit gondolnak a haverok?
2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy év ebben a korban nagyon sokat jelent, de vigyázz lehet h csak le akar fektetni
2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BierBear ***** válasza:
Nézzetek meg valami szerelmes filmet, utána menjetek be egy mosdóba aztán hagy szóljon!
2012. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd magad annyira, várj, de te hívd hanem ő téged, innen megtudhatod h tényleg akar-e vagycsak más érdekli, következő randit halaszd el, a következőre menj el :D így lehet őket kicsit megbolondítani :D ha megkérdezi miért halasztottál mond h elfoglalt vagy :D
2012. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem is zavard meg egy kicsit, ne mondj rogton igent:)
2012. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!