Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy komoly kapcsolatomnak.Szakitott velem,mert már nem szeretet. Van egy fiú barátom, akivel szoktam járni futni is. Egyik nap elvitt egy helyre, ahol beszélgettünk, és mondta hogy ide még csak egyetlen egy lányt hozott el, de én különleges vagyok.(Abba a lányba nagyon szerelmes de reménytelen) Egyik nap beszélgettünk, és nagyon sokat bókolgattunk egymásnak! Én azt hiszem TÚLSÁGOSAN is kedvelem..:) Mit tegyek?
2012. máj. 27. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
járj vele
2012. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tenni? Nekem túl egyértelmű minden, tetszetek egymásnak...próbáld meg vele, ha már túl vagy az előző kapcsolatodon!
2012. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Hát ha ö is akarja meg te is járjatok ha jól ki jöttök egymással és még szeretitek is egymást ..... :)
2012. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez nem megy ilyen könnyen!

Ő szerelmes egy lányba, ahogy írtam, de a lány nem szereti.

Szeretnék neki adni jeleket, de valami olyat, ami nem túl feltűnő.

2012. máj. 27. 00:20
 5/25 anonim ***** válasza:

A bókolgatás elég egyértelmû. Ha haverok vagytok, simán megkérdezheted, hogy mi van azzal a lánnyal... Ha okos, feltûnik neki. De ha rossz néven veszi, szerintem még mindíg mondhatod azt, hogy csak megkérdezted.

Egyébként ha jó mélyen nézel a szemébe, azt nem értik félre. Ez a tapasztalatom. Osztán hogy veletek hogy van...:) Szurkolok neked!

2012. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szoktunk a lányról beszélgetni,elég sokat....

Ma is voltunk futni, kérdeztem mi van vele...

Kicsit szomorkás,mert az a lány megint elutasította...és én meg írtam neki egy sms-t hogy majd mesélje el, hogy mi volt,meg írtam neki msn-en vicceket,hogy jobb kedve legyen, és mondta,hogy majd holnap felhív,és mesél. Valószínűleg holnap is megyünk futni,valami jó kis ötlet?

2012. máj. 27. 00:31
 7/25 anonim ***** válasza:
hivd elvalahova és ucu neki ne szégyeld, csókold meg
2012. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Áhhh, ezt nem merem bevállalni. :D

Futás után szoktunk még beszélgetni,valami olyan téma kéne, amitől még jobban érzi magát velem.

2012. máj. 27. 00:38
 9/25 anonim ***** válasza:
akkor bókolás, testi kontaktus, akkor csak leesik neki:)
2012. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék túl rámenős lenni, de mondjuk ha holnap megyünk futni, utána ugye beszélgetünk kicsit, akkor hogy közeledjek hozzá jobban?
2012. máj. 27. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!