Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai az összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Szerintetek korai az összeköltözés egy év után?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátom 23. Mindketten ugyanabban a városban lakunk majd szeptembertől, ő is albérletet tervezett. Eleinte csak nevettünk, mikor mondogatták, hogy cuccoljunk össze. Én legalábbis nem érzem magam késznek ilyen kötöttségre... vagy túlreagálom? Tegnap felvette a pasim, hogy talán mégis jobb volna anyagi szempontból (nagyon drágák az egyszobás lakások), és egyébként is külön szobánk lenne, stb... Nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy ezzel elsietünk valamit.

2012. máj. 28. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18 évesen elég korai, de megpróbálhatod, egy év után eldől majd ,hogy jó-e. Egyik barátnőm 22 éves , 21 éves volt amikor összeköltöztek és most 1 év után rájött, h nem a párja az igazi és szakitottak.
2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem korai lenne, de ti érzitek mennyire szeretitek egymást, persze ha nem találtok más albérlet társat jobb a semminél, max kiköltözik valamelyikőtök ha szakítotok.
2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen... Ez emberfüggő. Ha szeretitek egymást, akkor miért ne! Ott fog igazán kiderülni, hogy mennyire is illetek egymáshoz :)
2012. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon korai. Miért kéne ahhoz összeköltözni,h szeressétek egymást? Anélkül nem megy? Aztán pár év múlva, ha nem jól sikerül a kapcsolat, akkor vissza? De ahogy érzitek.

Jó kis tanulópénz lesz nektek!

2012. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy kizárólag azért költöznénk össze, mert szeretjük egymást...?:D csak arról van szó, hogy én is lakást keresek, ő is, ráadásul ugyanabban a városban, és egyikőnk se talált még lakótársat.
2012. máj. 28. 12:32
 6/12 Blue85 ***** válasza:
100%
egyáltalán nem korai, lakva ismeri meg az ember igazán a másikat
2012. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tudod a választ , akkor miért kérdezed?:D
2012. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb most rájönni, hogy együtt lakva nem megy, mint majd pár év járás után.

Amúgy is jobb ismerőssel együtt lakni. Ha idegennel költözöl össze, az jóval nagyobb zsákbamacska.

2012. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
talán meglepő számodra ez a válasz, de azért kérdeztem, mert bizonytalan vagyok.
2012. máj. 28. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
20évesen költöztem össze a barátommal 1 év után,lassan 3 éve együtt vagyunk már a menyasszonya vagyok nagyon szeretjük egymást,igazán a másikat úgy ismered meg ha együtt élsz vele,próbáljátok ki veszíteni nem fogtok,legalább megtudjátok,mennyire illetek össze
2012. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!