Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, pár hónapja szakítottunk a barátnőmmel, de én képtelen vagyok feldolgozni ezt. Ő már nem szeret.

Nem bírom elviselni, hogy más fiúval van (ugyanis szexrandikkal "üti el az időt".)

Én voltam neki az első, azért is nehéz mással elképzelni.

Mit tegyek, hogy ezen túl tudjak lépni?


2012. máj. 28. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress hobbikat menj bulizgatni ne találkozz vele kerüld el és tiltsd le mindenhonnan ne hogy véletlen se lásd miket rak ki stb ..
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, csak egy új szerelem tudja elfelejteni a régit.
2012. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minden az akaratodon múlik, ha el akarod felejteni el is fogod.. és ez nem abban nyilvánul meg h siránkozol utána, mert akkor nem akarod elfelejteni.


felkelsz egy reggel és elhatározod magad h nem siránkozol többet, tovább lépsz. azt már te döntöd el, hogy hogyan. járhatsz társaságokba, fejleszted magad, stb.


a legrosszabb az ha beletemetkezel valamibe csak hogy elfelejtsd.

2012. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!