Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok továbblépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok továbblépni, miért látom minden nőbe őt, miért sírok miatta?!

Figyelt kérdés

MIÉRTT?????

egyzserűen nemtudok tullépni a barátnőmön..:/ szerettem nagyon, ő is engem. mégis vége lett, és elég havesen.

csaknem egy évig voltunk együtt, de tényleg igazi szerelem volt...:'(

nagyon nagyon fáj...

nemtudok más lányra egyáltalán gondolni, nemtudok kikapcsolodni...tönkretette az életemet....

meglátok egy hasonlo alaku lányt mint ő...egyből jönnek a hülye gondolataim:

nézd emg te barom ,hogy mit veszítettél, sosem lesz többet iylen bomba testű csajod...

bulikban is mivan? táncolunk stb...csajokhoz közledni felejtős, aki emg odajön lány, azt udvariasan elküldöm.

általában kimegyek, keresek egy csöndes helyet...és sírva fakadok (föleg ugye pia hatása) magamba roskadok, és keresem a miérteket...:///

attol tartok, sosem lesz másik nő az életembe, mert képtelen vagyok tullépni rajta..:/


23/F

(ne értsétek félre, nem első barátnőm ,és nemis egy kis papírp*cs vagyok, csak tényleg szerelmes, és az életemet is leéltem volna vele, ő is ugyanígy érzett mikor még együttvoltunk)

nem akarom visszakapni! el akarom felejteni....valahogy...:////


2012. máj. 28. 14:50
1 2
 1/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem fogod, mindig ott lesz a háttérben... Én is így vagyok...
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

....k*rva jo....

szétcseszte az életemet a szerelem.

2012. máj. 28. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok? nincs esély a kibékülésre egyáltalán?
2012. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ido majd segit, most meg "gyaszolsz" de ez idovel jobb lesz.
2012. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Idővel jobban leszel. Addig meg foglald le magad (hobbi,munka). Egy kis környezetváltozás is jót tenne.
2012. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2012. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem akarok a szakításról beszélni, és arról sem, hogy visszakapjam.

mindketten hülyék voltunk ez a lényeg, de nem megcsalás, meg semmi iylen. tul természetesnek vettük a kapcsolatunkat, és azt hittük mindent kibír. ő dobott ki, engem, és nekem ez így mégrosszabb, mert azthiszem ,hogy az énhibám az egész...miközbe mondta, ohgy nem nem...ő is ugyanugy hibás..:/

el akarom felejteni, vagy száműzni a gondolatát a fejemből...

2012. máj. 28. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Dolgoz tobbet, meg meg tobbet. Menj konditerembe.
2012. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy új hobbi segített. Szinte minden nap sportolok, amivel levezetem a feszültséget és elterelem a figyelmemet. A sírás jó, mert a fájdalmadat ezáltal is kiengeded és nem fojtod magadba. Viszont egy idő után eljutsz arra a pontra, hogy elfogytak a könnyeid. Nem tudsz többé már a történtek miatt sírni. Próbáld levonni a tanulságokat és elengedni a fájdalmadat. Hónapok kellenek, hogy túllépj rajta, de ez kell ahhoz, hogy egy következő kapcsolatba ne vidd bele a régi tüskéket. Muszáj lezárni a múltat és elengedni a sérelmeket. Ennek a kapcsolatnak vége lett. Biztos, hogy egy nagy tapasztalattal lettél gazdagabb. De ne feledd, vége lett. S biztos azért, mert valaki mással kell majd együtt lenned a jövőben. 23 éves fiatalember vagy. Rengeteg lehetőséggel. Az ember követ el hibákat, de el kell fogadni, hogy nem vagyunk tökéletesek. „ A legnagyobb dicsőség nem az, hogy soha nem vallunk kudarcot, hanem hogy minden bukás után képesek vagyunk felemelkedni.” Sírsz mert csalódtál, mert sérült az önbecsülésed és mert a jövőképed összetört. Vele tervezted el az életedet és hirtelen megváltozott minden. Ezért vagy letörve. De hidd el, hogy a változás sokszor terel minket a helyes ösvényre. Minden okkal történik. S semmi sem fekete és fehér. Van, hogy egy esemény bekövetkeztével sírunk és szenvedünk, de később rájöhetünk ez kellett ahhoz, hogy valami csodálatos dolog történjen velünk. Sok erőt kívánok Neked!
2012. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár én sok okos tanácsot nem tudok írni, de gondoltam jelzem hogy nem vagy ezzel egyedül. Velem a barátom szakított, akibe nagyon szerelmes vagyok. Minden egyes pasival az a bajom hogy ennek nem olyan a szája, ennek nem olyan a haja, ő nem ígyreagált volna erre....de ha egy hajszál pont úgy kinéző pasi is állna előttem az lenne a problémám hogy ez nem ő. Úgy érezm soha többé nem leszek képes valakit őszinte szeretetből és vonzalomból megcsókolni, megölelni...

Tudom, hogy ez rettentő nehéz. De próbálj meg ne otthon ülni, lehető legkevesebbet egyedül lenni. Ez azért fontos, mert ha egyedül vagy úgyis csak rá gondolsz...lehet hogy társaságban is, de ott em tudsz annyora koncentrálni erre az egészre. Továbbá nem tudok hogy vagy a barátokkal de szerintem az is fontos hogy legyen valakid, akinek tudod hogy bármikor elmondhatod a rossz gondolataidat. Arra, hogy ez mennyivel, meg hogy meg mikor lesz jobb, enm tudoma választ. De kitartást neked is!

17/L

2012. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!