Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek képzelitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelitek el a számotokra tökéletes nőt/férfit?

Figyelt kérdés
külső, belső
2012. máj. 28. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Így van! Legalább itt legyen őszinte az ember lánya ;)
2012. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Külső: Általában nekem a magasabb, barna szemű, sötét hajú srácok jönnek be. De volt már szőke hajú, zöld szemű barátom is. De a barna szem a gyengém...:)

Belső: Humoros,megbízható,odaadó,becsületes


Egyebek: Egyezzen a humorunk,teljesen egy hullámhosszon legyünk,és nálam az a fontos, hogy egy pasinak természetes legyen az egység köztünk.

2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Barna borzos haj, kék szem, széles vigyor, jó ízlés. Egy pasi kell aki sokat törődik magával, de mégtöbbet a barátnőjével. Aki vicces, humoros, és szórakoztató egyéniség, akivel bőgve végignézhetem a Titanicot, mert nem zavarja ha a vállán sírok. Aki fest, és aki küllönleges, nem hétköznapi szürke egér. Aki szeret, és azt NEM tudassa velem minden 3. mondatában, mert tudja, hogy annélkül is tudom. Aki ugyanabban a városban él mint én. Valaki akinek nem csak a focin jár az esze, és tud korrepetálni kémiából... aki mellett felvehetek egy magassarkút, mert nem leszek magassabb nála. Szóval ilyen pasik 17évesig jelentkezzetek! 14L:)
2012. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagy mellek nem kicsi nem is nagy fenék szeresse az orális szexet(na meg tudja is művelni) hűséges legyen tudjon főzni LEGYEN BELÉM BOLONDULVA legyen az apjának legalább egy gyára.....

Ja és fontos hogy ne legyen SZŐKE (belül)

ha van ilyen akkor írjon nekem privát üzit előre is köszi

Ha több van ilyen akkor az első jelentkezőé vagyok......

:-)

Szép napot nektek!!!

2012. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!