Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy ilyen paraméterű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen paraméterű lánnyal?

Figyelt kérdés
162cm,62kg
2012. máj. 28. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi az össz amit el tudsz mondani magadról? Akkor tuti nem.
2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem ez nem a lány "paramétereitől" függ -.-
2012. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vörös?
2012. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Basszus nemár. Nem valami tranzisztor! Annak vannak paraméterei. Amúgy nem tudnál képet linkelni hasonló alakú nőkről? Ez így nehéz.
2012. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen jó :) 18/F
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most veszem észre hogy a kosárméret az lemaradt.
2012. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy az oldalon egyre több ilyen fiatal lány van,aki így tekint magára..:/
2012. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azt én is. Még csak hogy nem is más mondja ha ö magáról, jaj tök jó paramétereim vannak, végre elértem a áhított paramétereket.


Igazából nem zavar, csak még át kell hangolódnom hogy én is így álljak hozzá, mert sajnos nem igazán vagyok ilyen. Komolyan már néha úgy érzem te vagy a loser, búnkó stb ha nem így viselkedsz.

2012. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hű hát sztem kövér vagy kicsit. fogyni könnyű.
2012. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted ennyiből meg tudja mondani ezt egy pasi?

Figyelj csajszi, ez abszolút nem ettől függ. Úgyhogy, ha mondjuk önbizalomhiányod van a tested miatt, mert nem vagy gebe, mint amit meg próbálnak etetni veled, hogy az az ideális, akkor két dolgot tehetsz. Egy: összeszeded magad, és kemény munkával "ideálisra" formálod magad, és ha elégedett leszel, akkor elfogadod önmagad. Kettő: Elfogadod úgy magad, ahogy most vagy (amely "paraméterekkel" mellesleg szerintem semmi baj nincs), és felépíted az önbizalmadat. Ugyanis nyilván nem írtad volna ki a kérdést, ha nem lenne emiatt valamiféle komplexusod.

Egy pasinak, pedig nem az fog számítani, hogy hány kiló vagy, hanem hogy mit lát benned. Milyen a kisugárzásod, arcod, mosolyod, és beléd tud-e szeretni.

Én ugyanilyen paraméterekkel rendelkeztem kb. 15 éves koromban. Az első verziót választottam, most kb. 163/52-53 a "paramétereim". A lényeg az, hogy te érezd jól magad a bőrödben. Ha úgy érzed pár kiló gátol ebben, akkor tegyél érte! Az is baromság, hogy mindenképpen olyannak kell elfogadnod magad, amilyen éppen vagy. Ha valamin változtatni akarsz, és tudnál rajta, és szeretnél, akkor hajrá. Viszont egy "ideált" sem lehet felállítani, hogy ilyennek kell lenned. Van, aki kicsit husisabban gyönyörű, és sugárzó, mert ő úgy érzi jól magát, úgy van önbizalma, és úgy boldog. Aki ilyen, az pedig ne fogyjon le, mert elveszíti ezt a varázsát. És ezt az egészet az egészségesség keretein gondolom. :) Te pedig, még csak túlsúlyos sem vagy, hanem még bőven a normálba tartozol. :)


20/N

2012. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!