Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne pusztuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne pusztuljak bele a fájdalomba? Majdnem 3év után kimondta ő is hogy jobb lesz nekünk egymás nélkül! Én kezdtem az egészet hogy mondogattam neki hogy lépni kell mert nekem nem elég amit nyújt (minden értelemben! )

Figyelt kérdés

De azt hittem hogy majd akkor jobban pedálozni fog!Hát ezt csúnyán bebuktam!Ő inkább a könnyebb utat választja!Menekül!És azt kaptam hogy ő nem lesz jobb!(Nem is akar az lenni szerintem!)És kimondta hogy akkor ennyi volt!Volt már komoly kapcsolatom!(3-1-3év és közte pár futó!)Még az első szerelmem után sem fájt ennyire!És nem voltam ennyire padlón mint most!Pedig az igazi,kölcsönös szerelem volt nem úgy mint a mostani!...Még annyit hozzá hogy egy darabig tűrnöm kell és szenvednem mert együtt élek vele és egyik napról a másikról nem tudok lépni!(Messze vagyok a szüleimtől és ahol most lakom állásom is van!)Vele terveztem a jövőmet de nem így!És nem érti meg!És nem is érdekli már!Inkább hagy elmenni!Ráadásul szinte minden nap csak aláz és aláz a képembe röhögve!Nagyon fáj!!!!Bele bolondulok!Nagyon gyenge vagyok érzelmileg amúgy is!Na ez kellett!...Hogyan legyek erős így?Mikor nem fog már fájni?

21/L


2012. máj. 28. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd már magad, nagyon megalázó!!

Ha ő tovább lépett, akkor ideje neked is, ne sírj olyan után ami elment, elmúlt..vége, le kell zárnod magadba, ha tetszik , ha nem!

Ami elmúlt az fájhat, de attól még nem lesz.

2012. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De gáz vagy Lady-ke...
2012. máj. 28. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor siránkozz tovább...
2012. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ellentmondásos dolgokat irsz."az igazi,kölcsönös szerelem volt nem úgy mint a mostani" Akkor mit vártál ettöl a kapcsolattol? Tényleg nem tudsz mást tenni, mint továbblépsz mielöbb. ( Nem bántásbol irom!!, hanem az általad leirtak alapján.)
2012. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lady te pedig szórakozz tovább csak ne itt az én kérdésemnél!

... Azt vártam hogy jobb lesz és változni fog...Hogyan tegyem túl magam?Ő volt a mindenem!!!!!Vele akartam leélni az életem!(Terveztük is hogy gyerek meg minden de ez lett!)


További gonosz, kötekedő ,nyers választ MELLŐZZÉK!NINCS SZÜKSÉGEM RÁ!

2012. máj. 28. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha minden nap aláz, akkor miért akarsz még vele lenni? Akkor jobb is így. Ne tűrd el, hogy bántson, magadat járatod le. Lépj tovább, ennek már úgy tűnik vége, és ha nem is azonnal, de biztosan jön majd valaki, aki megbecsül.

Ha teheted, szerintem keress valahol egy albérletet, a munkád ne hagyd ott.

És fel a fejjel, mindig van tovább! Ez a pasi meg nem érdemel meg Téged!

2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező én teljesen egyet tudok érezni veled. én 2 év után jártam ugyanígy mint te most. megmondtam neki h változtassunk a dolgokon mert nekem nem jó ahogy volt és erre kidobott. ő is a könnyebb utat választotta. borzasztó volt elfogadni.


ha gondolod írj privit nyugodtan :)

2012. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Hamarosan írok!
2012. máj. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!