Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre rosszabb a magány (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre rosszabb a magány (? )

Figyelt kérdés
A két legjobb barátom együtt vannak...És ha velük vagyok folyton ölelgetik, csókolják egymást, meg a fiú fogdossa is, és olyan szr ezt látni:( Nekem meg nincs senkim...de nem mondhatom, hogy rosszul esik nekem, mert ők a legjobb barátaim:(
2012. máj. 28. 22:38
1 2
 1/16 10inchhero ***** válasza:
ismerős... soha nem jó "harmadiknak" lenni :/
2012. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2012. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tudom, érzem naponta, mindig, minden percben, akármit is csináljak itt van legbelül a kínzó, gyötrő fájdalom, ordítani tudnék és sírni, de nem tudok, némán szenvedek magamban és úgy teszek mindenki előtt, mintha boldog lennék, pedig épp ellenkezőleg.


Egy jó nagy segget akarok megmarkolni. :D

2012. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na, ismerős érzés, annyival megspékelve, hogy a lányba még szerelmes is voltam pluszban...
2012. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

lassan 19 éves lány vagyok...

Én nem voltam szerelmes a fiúba, de olyan rossz, mert mindent velük csinálok de olyan rossz 3.nak lenni és csak hiányzik egy kapcsolat főleg hogy mindig nyalják falják egymást:(

2012. máj. 28. 22:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamit... Mikor egyszer ölelgetik egymást, bújj hozzájuk harmadiknak. Hátha leesik nekik a szitu és megkegyelmeznek neked.
2012. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Áh, próbáltam már, meg ha hosszasan csókolóznak akkor is szólok nekik, meg megzavarom őket, hogy menjünk már meg ilyenek...de akárhová ülünk a csaj mindig az ölébe ül...és van hogy egy padon ülünk ők csókolóznak én meg ülök ott mint egy fsz...:(

És utalgatok rájuk hogy ez rossz, de nem is annyira akarom mondani nekik...mert nem akarom megzavarni őket...:(

2012. máj. 28. 22:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez így elég bunkó dolog a részükről. Magánéletet kettesben, vagy az ajtók mögött folytassák...
2012. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 22:46


Na, gyere megvígasztallak! Ülj az ölembe! :P

2012. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
B/zz ne találkozz úgy velük, hogy te vagy a nyomorult harmadik....ennyi.
2012. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!