Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tilt le a fiú barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le a fiú barátja?

Figyelt kérdés
Na kérdeztem a fiú barátját,hogy most utál engem a fiú?és erre a barátja letilt engem..nem mondott semmit nekem a fiú,hogy mi baja van,ezért kérdeztem meg a fiú barátját,hogy mi van és nem mond sem igen sem nemet..
2012. máj. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Most megfogtál. Halványlilasegédfogalmam sincs, miért tilthatott le. Lehet nem akart veled beszélni. Lehet véletlenül. Lehet szerelmes beléd, esetleg zsigerből gyűlöl. Vagy untatod. Lehet bármi oka, amire nem lehet következtetni, mert semmilyen információm sincs se a fiúról, se a pasijáról, se rólad.

Bocsi, de ez kevés.

2012. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló teljesen jogosan beszélt... Amiket felsorolt, azok közül bármelyik variáció lehet ;) Ha még te se vágod, hogy miért tiltott le, mi honnan tudjuk, amikor nekünk még kevesebb infónk van rólatok? :D
2012. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
általánosságban miért történik ez,hogy a barátja nem akar nyilatkozni ?
2012. máj. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!