Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehhez? Hogy esne? ÉS férfiak ti ezt miért mondjátok?

Figyelt kérdés
Ha a jelenlegi pasid azt mondaná neked hogy a volt csaja egy vadmacska volt az ágyban és mindenben tökéletes?Hogy reagálnál?Rosszul esne?Mit mondanál?ÉS férfiak ti ezt miért mondjátok?
2012. máj. 29. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben hozzátenné, hogy velem is minden ugyanolyan tökéletes, nem zavarna. Viszont ha rosszabbnak tartana, az mélyen megbántana.
2012. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem ezt mondaná a barátom, akkor szerintem abban a pillanatban mehetne vissza a volt csajához ... :S :) Ha jobb, legyen vele, és ne velem ...
2012. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 okoska31 ***** válasza:

Én ilyet soha nem mondtam vagy mondanék. Megalázó lenne a lánynak, akkor meg miért vagyok vele.

Ha pedig Te hallottad, akkor jobban teszed, ha most elküldöd - mert előbb-utóbb meg fog csalni. Abból gondolom, mert túl nyúl volt ahhoz, hogy elmondja, mit csinálj másképp az ágyban, inkább benyögött egy ilyet.

menjen az ilyen jó messzire....

2012. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, h biztosan azért mondja, mert én nem vagyok elég vadmacska. A következő alkalommal megpróbálnék kicsit "vadabb" lenni (nyilván ésszerű keretek között, inkább stílusra értem), de ha hosszabb távon ezt hallgatnám tőle, egyszerűen rákérdeznék, h mégis mit akar ezzel mondani. Vagy kinyögi, vagy nem. Ha tényleg már egy ideje hallgatom, akkor pedig megmondom, h oké, nem kényszer velem a szex, viszont nem szeretnék egy olyannal együtt lenni, akinek folyton az exe jár az eszében, szóval bájbáj...
2012. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 medve5 ***** válasza:
Az a pasi ,amelyik a volt barátnőjével példálózik,még nem szakadt el teljesen tőle.Különben csak is rád koncentrálna.
2012. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hozzá tette az én jó tulajdonságaimat is.De akkor is nagyon rosszul esett,és erősen elgondolkodtam hogy lehet hogy ezzel a kijelentésével valami megváltozott bennem.Lehetséges ez hogy egy kijelentéssel változzanak az érzéseim?
2012. máj. 29. 11:03
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, gondolom utalt rá, h kicsit nyomhatnad jobban is, mert egy darab fa vagy.
2012. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnos vannak lanyok akik nem a legjobbak az agyban. keves orom, keves fantazia stb... mig masok hihetetlenul jol teljesitenek: gatlastalanul, tele orommel es kivancsisaggal. ha a kedvesem nem is a legjobb az agyban attol meg probalom nem emliteni neki.
2012. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 medve5 ***** válasza:

Mind a ketten hatottok egymásra akarva-akaratlan.Ha szerinted negatív irányba változtatott téged,akkor szállj ki a kapcsolatból.

Bár előbb kérdezz meg olyanokat akik ismernek,hogy változtál-e,mert nem tudod magadat objektiven megitélni.

2012. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki,hogy akkor menjen hozzá vissza.
2012. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!