Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mit szólnátok ha a barátnőtök kijelentené, hogy érdekli őt az autószerelés és elkezdene egy sulit?

Figyelt kérdés
Életszerű helyzet, én épp erre készülök.
2011. dec. 9. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel örülnék, mert ku*vára nem értek a kocsikhoz :D:D:D Jól jön egy szaki a családban, aki néha megcsinálja az olajcserélt... :D



21F

2011. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert ha elvégzi, és valami baja lesz az autómnak, nem kell egy rakás pénzt fizetnem az autószerelőnek.
2011. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szexi egy női szerelő :D
2011. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy kisebbségi komplexusa lenne, mert ő sem egy autózseni. gondolom cikinek érezné ha pár év múlva baj lenne a kocsival akkor én mennék ki és nyakig olajosan visszatérve, de elhárítanám a hibát :D
2011. dec. 9. 17:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit szól hozzá? Ha van kedved az autószereléshez, akkor kezd el. Én örülnék neki.
2011. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
csak múltkor egyik barátnőmnek épp azt mondták, h nem tanulhat autószerelést, csak fiúkat vesznek fel.
2011. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az diszkrimináció...echte szar hely
2011. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

csak fiúkat? :'O

remélem nem mindenhova

2011. dec. 9. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:

én örülnék, hasonló érdeklődési kör:D

Nekem miért nincs ilyen barátnőm?:D

21f

2011. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Vennék egy Skoda 110R-t vagy egy Skoda 110-et, s mindenki örülne. Ő gyakorolna nekem meg lenne egy karbantartott spéci kgst autóm.

35/F

2011. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!