Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

1 éve járunk, sajnos távkapcsolat, de hetente mindig tudunk azért találkozni. Viszont egyikünk sem annyira szerelmes. Persze szeretjük, kedveljük egymást, jól érezzük magunkat együtt, hiányzunk egymásnak, vonzódunk egymáshoz, és nem okoz gondot az utazás, bármilyen áldozatot meghoznék érte, de nincs az a nagy lángolás, köd meg mittomén.

Ez még kialakulhat, vagy már így marad?

Ti folytatnátok egy ilyen kapcsolatot?


2012. máj. 29. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

És nem alakulhat ki mélyebb, mert olyanok a körülmények.

2012. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig lesznek ilyenek a körülmények.
2012. máj. 29. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
HA 1 év alatt nem lett meg a nagy lángolás,akkor már szerintem nem is lesz.De nem biztos,hogy kell.Nem minden szerelem egyforma...
2012. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, csak kíváncsi vagyok, hogy ez az emberek szerint már működésképtelen, váltani kell, vagy ezzel még érdemes küszködni. Tény, hogy megkönnyítené a dolgokat a szerelem, de mi így is megvagyunk.


Amúgy meg azért is kérdeztem, mert van, hogy a barátok is évek múltán szeretnek egymásba, és a mi kapcsolatunk is hasonlít egy mély barátságra. (nyilván több) Csak érdekel, hogy az akkor hogy működik, ha a pároknál elméletileg csak az elején alakulhat ki.

2012. máj. 29. 15:55
 5/8 DarkChii ***** válasza:

Ki mondta, hogy csak az elején alakulhat ki? Ez csak hollywoodi filmes klisé, hogy minden kapcsolatnak úgy kell kezdődnie, hogy megláttam, és beleszerettem...

Én például sok hónappal azután lettem szerelmes a mostani barátomba, hogy összejöttünk. És ha szakítottam volna vele, akkor most valószínűleg nagyon bánnám...

De ha a vonzódás, a szeretet és a megértés megvan, akkor mi a baj? Csak neked hiányzik a lángolás meg a köd, vagy a barátodnak is? Ő mit lát, mit érez, szeretné még folytatni? Én azt mondom, van még esély rá, hogy kialakuljon az izzás.

2012. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi.

Ő mondogatja néha, hogy furcsa, hogy még soha nem volt olyan szerelmes, lehet, hogy nem is tud igazán az lenni. Nem hiszem, hogy célozgatásnak szánja.

2012. máj. 31. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi idő után is képesek vagytok kitartani egymás mellett, a párod megbízható, ha mindketten úgy érzitek, megéri, akkor szerintem semmi baj nincs vele, ha nincs meg az a nagy, rózsaszín felhő, repkedő szívecskék és szirupos szövegek, mint a filmekben.
2012. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én négy ëve egy ilyen kapcsolatban élek. nem volt meg sose az a nagy láng,de szeretjuk egymást,és nem cserélném el senkiért.
2012. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!