Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valakire azt mondjátok, nem az esetetek, de jól kijöttök vele, akkor lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kérlek írjátok le, mivel lehet ilyen helyzetben levenni titeket a lábatokról!

18/F


2012. máj. 29. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

hátha nem esetem külsőre, de valami pluszt érzek a személyiségében, és érdekes, vagy izgalmas számomra akkor igen..akkor megtetszhet külsőre is akár...de ha úgy érzem hogy nem tetszik valamiért nem és szimplán jó fej kedves, szimpatikus akkor sem, ha nem vonz külsőre egyáltalán. Meg a személyisége sem ragad meg annyira. De szerintem mindenkinél máshogy van, főleg a korodbelieknél. ennyire nem bonyolitják meg:) Vagy igen?

24 l

2012. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Èn ha ezt mondom az kb annyit jelent h barátnak oké de többnek nem menne
2012. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Pont erre lennék kíváncsi. Ha van egy lány, akinek nem vagyok az esete, de jól érzi magát velem, akkor mi szükséges ahhoz, hogy belém szeressen. Humor, kedvesség? Az első válaszadónak köszönöm a választ, ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 29. 16:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak is köszi, zöld kéz! :D
2012. máj. 29. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Szivesen!:)

Hát ezt igy nem lehet előre tudni, attól függ milyen a lány személyisége, mennyire vannak kialakult dolgai erről.Nem tudom milyen tulajdonság kell neki ahhoz hogy megfogja egy pasi személyisége, leht nem is gondolkozza túl..

Ő is 18?

2012. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, pár hónappal fiatalabb csak. :)
2012. máj. 29. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Naná, már hogyne lehetne! :) Velem is megesett, hogy 4 évvel ezelőtt megismertem egy nagyon szellemes, udvarias, nyílt szívű srácot, aki nekem előtte a full átlag kategóriába tartozott küllemre. Azóta együtt vagyunk, és dúl a lamour :D Szóval, ami nekem számít, az az önbizalom és hogy nyitott legyen felém, mutasson érdeklődést a srác. Mint kiderült, szétizgulta az agyát, amikor először találkoztunk, de ebből semmit nem érzékeltem, pont a fentiek miatt.
2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy kicsit bizakodhatok? :)
2012. máj. 29. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút! :)
2012. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!