Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tervez velem közös programot. Miért nem lehet egyszer előre fix dolgot csinálni?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk,elég furcsa a kapcsolatunk. Állandóan rohan ide-oda,1 napnál tovább nem tud előre gondolkozni. Én már tervezem a nyaram/unkat, de mindig azt mondja, hogy "nem tudom, hogy ráérek-e".Turákat és hasonlókat szervez magának, de oda engem nem hív.
2008. ápr. 25. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez az ember nem a te parod.

3 honap meg nem sok ido. Lehet dobbantanod kelleme, mielott erzelmileg tulzottan belebonyolodsz.

Tervezd a nyari programot magadnak.

Megis minek van veled ha nincs veled?

Lepj!

2008. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem levohoz. Az en ex-em ugyanez volt!!! mikor megkerdeztem h mit csinalsz hetvegen atjon-e megyunk-e vhova, mindig vmi volt. Most szulinapi party, kimegyek haverokkal italozni etc. Ez nekem nagyon rosszul esett mert en minden hetvegemet nyitva hagytam h hatha talalkozunk es igy minden hetvegem egyedul telt el, ami mar egy honap utan elegge stresszelt lelkileg mert nem tudtam h mi van. Nekem elotte olyan pasijaim voltak h allandoan velem akartak lenni... igy nem tudtam kezelni a helyzetet. En irtam azt a bejegyzest amikoris egyszer beugrottam a kerese ellenere a benzinkutba ahol dolgozott de ugy mint vasarlo mert nem akartam a messzebb levo boltba menni. ha visszaolvasod a bejegyzest egy elegge bunko uzenetet kaptam tole ami szerint ha en nem tisztelem amit o mond o sem tisztel engemet. azota nem beszeltunk... azota kianalizaltam a helyzetet es rajottem o maga sem tudta h mit akar... megkerdeztem fiu ismeroseimet es egyertelmuen azt mondtak egytol egyig mentalisan vmi problema van vele. egy ilyen kis bakit igy lereagalni azert az nem semmi. es nem olyan ami nem megbocsajthato. de nem is ez most a lenyeg... hanem a te eseted...

szerintem a srac (sajat tapasztalatom alapjan) nem tudja h igazan akar e teged. Lehet h tetszel neki meg bejossz neki de nincs meggyozodve rola h teged akar... Ha igazan akarna akkor torne magat. Szerintem lepj tovabb!!!! Ne hagyd h olyan hibaba ess mint en h elkezdesz erzelmileg kotodni aztan igy kioszt mert en kb 2 hetet vegigbogtem mig meg tudtam erteni es elfogadni h egy szemet alak es nem erdemel meg egy konnycseppet sem. Meg idejeben lepj le mielott meg nagyobb fajdalmat okoz neked. Tudom nehez!!!! de hidd el magadat kimeled meg a pofara esestol!

tervezd a nyarad nelkule, utazz el erezd jol magad, es lehet h epp a nyaralas alatt ismerkedsz meg pont azzal aki neked valo. Jarj nyitott szemmel sosem tudhatod es sose band h o nem ment veled inkabb elvezd h nelkule vagy es csabithatsz mas pasikat...

2008. ápr. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ő a neked való pasi, találsz te sokkal jobbat is, aki nem keres kibúvókat a randi alól! :)


2. válaszadónak: Szakítottál a pasiddal? Én is írtam neked kommentet a boltos dologhoz, és örülök, hogy túlestél a dolgon- meg túlléptél a kapcsolaton is :)

Jó hallani, hogy rendbejöttek a dolgaid!

2008. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2ik valaszado: tulajdonkeppen igy hivatalosan nem szakitottam vele, bocsanatot kertem tole 3 izben, meg az uzije elott, az uzenet ota semmi, en meg ugy gondoltam akkor pukkadjon meg. Nem kerestem azota az uzenet ota. Jol kibogtem magam az elmult ket hetben magamat okolva h ha tudom h ez ekkora basszus nagy gond, h mar vasarlokent sem szabad odamennem es ezt vki igy reagalja le, foleg ha meg bocsanatot kerek, akkor az tenyleg nem normalis. kozben jo volt h beirtam a forumra mert kivancsi voltam masok velemenyere is, meg az osszes letezo ismerosom megkerdeztem ferfiakat is beleertve mindegyiknek egy velemenye volt h nem normalis a ficko es ne bankodjak az ilyen miatt. Igaz megnyugodtam h nem vagyok hibas de az egesz ugy lett beallitva h hulye p... vagyok es en suzrtam el a dolgokat es ennek ez a kovetkezmenye... es ez igy fajt mert en hajlamso vagyok magamat hibaztatni... de azt hiszem tul kell esni ezen a ponton... most mar siznesebben latom a vilagot... megprobalok arra gondolni h jobb most meg ideje koran mint kesobb egy ev mulva mert akkor jobban fajna...
2008. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Egy ilyen pasitól mit akarsz? Ha 3 hónap után így viselkedik, mi lesz később?


2. válaszadó: én is írtam neked a kédréseddel kapcsolatban. Örülök, h megoldódott a dolog, találsz 100x jobbat is, mint amilyen ő volt. És ha ezek után még bunkón viselkedne, akkor kicsit tedd féltékennyé. Legközelebb menj el a benzinkúthoz és vegyél óvszert. Tuti kiakadna ;-)))

2008. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso hozzaszolo es a masodik valaszolonak csak annyit szeretnek irni, hogy ez egy pasi specialitas a nore kenni a sajat fogyatekossagukat...erezd magad szarul ez a mottojuk.

En joval tobb idot toltottem el ilyen pasival a kicsi lelkem meg most 3 es fel ev utan sincs rendben...

Szoval kedves kicsi lany megegyszer - ez neked szol kerdezo- LEPJ!!!!!

Nem erdemel meg teged ez az ember.

2008. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Sajnos nagyon szerelmes vagyok a fiúba:( Adok neki esélyt, hátha megváltozik és jobban kinyílik előttem. Az elkövetkezendő napokban úgymond elérhetetlenné teszem magam, ha akar vmit, megkeres, ha nem akkor tényleg nem nekem való.
2008. ápr. 25. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:

2-ik hozzaszolo: Kedves kerdezo - ne ess ketsegbe ha nem keres, es ha nem keres te ne keresd szerintem jobb elfelejteni most mig amig annyira az erzelmek nem bonyolodnak utana hidd el sokkal de sokkal jobban fog fajni. Sajat tapasztalat... igy utolag az en esetembol kiindulva egy pasi sem eri meg h fussanak utana, talalj olyat aki o fog utanad futni!!! ne kepzelj tobbet rola mint ami valojaban!!! igy nem fogsz megbantodni. hidd el!! tudom szar mert szereted es fulig szerelmes vagy. En is az voltam az enyembe es nezd meg mi lett a vege... igy jobb???? Aaaaa dehogy csak jobban faj, es meg a tetejebe magamat hibaztattam h elszurtam vmit... es kb 100szor feltettem a kerdest mi lett volna ha... lehet h te fogsz elkovetni egy ilyen bakit amit en es akkor megvan az ok h miert penderithet ki es igy az o lelke tistzan marad. lehet h majd egyszer banni fogja de lehet h sosem fog erre rajonni...

5-ik valaszado: nem tudom h bunkon vislekedne e vagy sem, mert nem beszelek az uzenet ota vele. O nem keresett en meg nem kerestem. Tehat szerintem o lezartnak tekinti a temat es lehet h ugy gondolja ez milyen jol kapora jott neki igy le tudta zarni es nem is kellett magyarazkodnia... az ilyenek gyenge jellemuek nem merik a sajat erzesuket es gondolataikat felvallalni ill nincsenek is tisztaban veluk szerintem...

ezert van az szerintem h a kerdezo pasija kibujik igy a szervezett programokrol mert nem tudja h mit akar... Nem tudja h valojaban azt a lanyt akarja. es mivel nem jelent neki tobbet igy nem nagyon erdekli. Majd kivancsi leszek ha a kerdezo nem jelentkezik a srac fog e jelentkezni??? Kedves kerdezo - legy eros es probald megallni ha nem keresed az elkovetkezendo napokban tudom nagyon nehez mert szerelmes vagy e sminden rozsaszin, de probald megallni kerlek!!! ha hianyzol neki jelentkezni fog, ha nem akkor meg egyertelmu. Menj el bulizni, menj emberek kozze, nevess, ismerkedj, es ne foglalkozz vele. ha otthon ulsz es allandoan korulotte forog minden akkor csak magadat fogod emeszteni h miert nem ir vagy hiv... vond el a figyelmedet rola... tudom h nehez meg szar de muszaj megtenned a magad erdekeben!!!

2008. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Velem a barátnőm csinálja ezt. Csak én már sokkal hosszabb ideje vagyok vele. Hülye vagyok, de még nem tudtam lépni. Azt hiszem, ez nem nemfüggő, nők is tudnak ilyenek lenni. Aki ilyet csinál, az nem szereti igazán a kedvesét, de eleve túl önző is ahhoz, hogy szeretni tudjon.
2010. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett amúgy a sztori vége? Csak érdekelne :-)
2010. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!