Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Egyik este mentünk haza és jött barátnőm is. A barátom összeveszett velem, én elmentem az út másik oldalára és ők meg amikor visszanéztem nem voltak ott, hanem eltűntek. Mentem megnézni, hogy hol vannak és a panelek közül jöttek. Kérdeztem, hogy miért mentek el és a barátom azt mondta, hogy csak beszélgetni, pedig alig ismerik egymást, mert aznap lettek jóban. Nemrég volt egy házibuli, ahol szintén ott volt ez a barátnőm is...nem nagyon beszéltek egymással, de egyszer odament hozzá a barátom és kihívta magával..utánnuk küldtem valakit és a barátom szobájában voltak, de akkor éppen nem csináltak semmit. Szerintetek megcsal a barátom?
2012. máj. 29. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem.
2012. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csegi89 ***** válasza:
Még nem, de meg fog...
2012. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már megtette
2012. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiszem, hogy megcsal. Még csak szimpatizál, ismerkedik.


Ezt a választ mélyen magamba nézve írtam, mert sajnos sokszor én is így viselkedtem. Rendszeresen kilestem a kapcsolataimból, hogy lássam, másnak tetszem-e, a harmadik miben vonzóbb, stb... És most lepontozhatjátok a múltamat :)

2012. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán még nem, de szinte biztos sajnos hogy meg fog.
2012. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nektek mi számít megcsalásnak? Sima szájrapuszi már az lenne?
2012. máj. 29. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami a barátnöd és a pasid között
2012. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

izzik a levegő a párod a csaj között, ebből úgyis szex lesz, meglátod


a szájra puszi már megcsalás, ez már valószínűleg meg is történt köztük, csak még nem tudsz róla

2012. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nektek mi számít megcsalásnak? Sima szájrapuszi már az lenne?

Igen.Miért?

2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit kellene csinálnom? Még nem voltam ilyen helyzetben.
2012. máj. 29. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!