Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves lány összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lány összejöhet egy nála 10 évvel idősebb férfivel? Nem ciki? A barátnői előtt pl. , vagy a srácnak nem ciki az ismerősei/haverjai előtt, hogy egy "kislánnyal" kezd?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban még nincs gond. Két éve még gáz lett volna.
2012. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De, ciki.

a 17 éves gyorsan fejlődik, hamar fel fogja rúgni a kapcsolatot.

A 27 éves meg kihasználja addig is.


Csoda kell hozzá, hogy ez hosszú távon működjön.

2012. máj. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem bíznék egy olyan 27 éves pasiban, aki rámozdul egy 17 éves kiscsajra.

Nem a 10 évvel van a gond, hanem hogy az egyik férfi, a másik még csak egy kamasz csajszi. Amiket fent is leírtak.

És másrészről ciki is, bár én mindig azt mondom hogy ne foglalkozzon senki azzal hogy mit gondolnak róla... de ebből semmi jó nem sülhet ki, az is biztos.

2012. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 okoska31 ***** válasza:

szerintem nincs gond a +10 évvel, a 17 meg már mindjárt 18, akkor pláne lehet (azért a 15-25 nem olyan jó).

Ha Te vagy az érintett, akkor a barátnőidnek is szerezz egy +10-est:) (én már mondjuk +14 lennék, de ha van 21-22 éves barátnőd;-)

2012. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem is volt 10 évvel idősebb pasim... én is 17 voltam mikor összejöttünk... 6 évig voltunk együtt.. és nem engem dobtak hanem én szakítottam.... nem értem miért kell ez az általánosítás... nem mindegyik pasi csak kihasználja a nőket.. és nem mindegyik nő száll el magától mert idősebb pasija van.... én nem szálltam el magamtól.. ugyanolyan életet éltem a baráti köröm sem változott.soha nem éreztem cikinek hogy 10 évvel idősebb tőlem. és őt se nevették ki sosem emiatt... az évek múltán én kiszerettem belőle... és meg tudtunk mindent beszélni. barátok maradtunk. ha találkozunk nem megyünk el egymás mellett köszönés nélkül. és a születésnapokon még mindig felhívjuk egymást... nem lettek ellenségeink mint a tiniknél.. hogyha szakítasz a barátnőmmel akkor 20 an utálunk emiatt. !!! ez ember függő-- igen is lehet normális kapcsolat belőle.. nem az számít ki hány éves hanem hogy milyen emberekről beszélünk.
2012. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
27 éves fiú már gyereket szeretne, 17 éves lánynál ez korai, ezért szerintem ne eröltessétek, bár hozzá kell tennem, hogy nem számít kinek mi a ciki, annyi gondokodásmód amennyi ember... tedd amit jónak látsz, de ne eröltesd, keress 18 éves fiúkat
2012. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

anyu 16 volt megismerkedésükkor,apu 25

13 évet voltak együtt összesen,2 gyerek született.

Egyes "normális korkülönbséggel" kötött házasság se tart ennyi évig, Vagyonról,pénzről meg szó se volt.

2012. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!