Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy viszonyulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viszonyulnak ázsiában a lányok egy ott élő európaihoz jobban el tudják fogadni mint ha ők jönnek európába? Ahol esetleg látványosságnak számítanak

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket,tapasztalatokat előre is köszi

#Európa #Ázsia #lány #ázsiában élő
2012. máj. 30. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha arra célzol, hogy itt egy lúzer vagy és egy lánynak sem kellesz, de ott kint majd széttépnek a nők. Hát nem tudom, szerintem meg kell dolgoznod ugyanúgy a nőkért. Bár lehet jobban értékelnének, mint ahogy itthon a magyar lányok imádják a néger f@szt, ott meg lehet te lennél a sztár a nagyobb farkaddal. :D
2012. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

azt hallottam, hogy japánban a japán csajoknak bejönnek az európai férfiak.


kináról nem tok semmit.


thai földön bérelhetsz magadnak feleséget, főz, mos, takarít, szexel veled.


Vietnam...hmmmm dolgoztam vietnamiaknak....hát volt egy két 15-16-17-18 éves köztük, de szerintem ott is meg vannak a társadalmi rétegek.... PÉNZ BESZÉL, KUTYA UGAT.


Korea...ember oda be nem juthat.


Mongólia...hát van 1-2 mongol csaj rosszlányok.hu.n

2012. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koreát úgy érted hogy semmi esély az ottani lányoknál egy külföldinek? csak mert mielőtt valaki azt gondolná hogy én csak dugási miatt érdeklődöm annak mondom hogy nem én rendes párkapcsolatra gondolok
2012. máj. 30. 00:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem összemosta Észak és Dél-koreát. Tapasztalatom csak másodkézből van, kicsit olyan, mint a fehér vs fekete viszony itt, könynyen lehet, hogy egy lúzer fehér ázsiában jobb nőt kap. De pl Kínában annyira nem szeretik a fehéreket, ezt érdemes tudni :)
2012. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ázsiáról általában nem tudok véleményt mondani, de a japán nőknek nagyon bejönnek az európai férfiak. Egyes esetekben (nem is ritkán) ők jönnek oda beszélgetni hozzád vagy csak egyszerűen észrevetetik magukat veled.
2012. máj. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Del-Koreaban laza kapcsolatokra van eselye egy "feher" ferfinek. Persze, ha eleg magas, es van penze fizetni a koltsegeket (etterem, mozi stb).

Itt mindent jobbara a ferfi fizet! Nincs fele-fele, vagy a no fizet egyszer stb

De legtobbszor csak azert kellenel a lanyoknak, mert az meno, ha vkinek "feher" baratja/noje van. Vagy csak kivancsisagbol allnak le egy "feherrel", de

ha mar megkaptak amit akarnak, akkor lelepnek. Amugy meg nem tudom, mennyire

birnad a hisztijuket. A koreai nok ugy szoktak hisztizni az utcan a baratjuknak, mint egy 14eves.

Ha komolyabb kapcsolatra gondolnal, akkor fel kene mutatnod szinten 1 rakas penzt,diplomat, haz, kocsi stb elotte es, a csaladja elott.

Nekik nem annyira az szamitana, mennyire jo pasi vagy szemelyisegileg, hanem, hogy mennyire jol allsz anyagilag. :(

Kivetelek azert akadnak.^^

2012. máj. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy sok Ázsiai lány vágyik az "európai álomvilágra", szeretnének onnan kiszabadulni, azt hiszik az itteni élet az igazi. Nehogy érdekből közeledjen feléd.... azért h magaddal hozd Európába
2012. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván! Viszont a siker titka, hogy európai vonásaid legyenek. Magas legyél, fehér, jó testalkatú. Ennyi már általában bőven elég, de ha mellé szőke és világosszemű is Vagy, akkor repülnek Rád, mint legyek a húsra. És tényleg nagyon keményen! Fogdosni fognak, simogatják a hajad, körbeugrálnak és mindegyik nő le akar feküdni Veled. Mondjuk jól kinéző európaiként a világ bármelyik földrészén (Európán kívül) ilyen a fogadtatás. Persze az arabokat kivéve.
2012. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

na végre tudtak segíteni a témában valaki valami lényegeset mindig írt ha még valami eszetekbe jut vagy bármi még jöhet

amúgy annyira nem félek attól hogy csak azért kellek hogy hazahozzam mivel nem gondolom hogy haza akarnék jönni valaha is :)

2012. máj. 30. 13:37
 10/17 anonim ***** válasza:

"mivel nem gondolom hogy haza akarnék jönni valaha is"

En nem tennek ilyen kijelenteseket, addig mig le nem nyomtam jo par evet 1 azsiai orszagban!

Nem olyan egyszeru az elet Azsiaban, vagy egy azsiaival!

Megkerdezhetnem mibol gondolod, hogy pont Azsiaban varna a boldogsag rad, vagy egy azsiai novel?

Kivancsi vagyok mar vki valaszara.

2012. máj. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!