Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes egy férfi leélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy férfi leélni az életét csak egy nővel?

Figyelt kérdés
majdnem 4 éve járunk, szinte együtt lakunk, főleg nyáron és a szünetekben, 19évesek vagyunk. nem volt még egyikünk sem mással,de ő mégiscsak fiú. én nem cserélném le senkiért, már a külföldöt is tervezgettem, de előtte még ott van az egyetem amit lehet,hogy több száz kmerre fogunk kijárni egymástól. mindig azt mondja,hogy ő le tudná velem élni az életét,de én félek..nem is kicsit. fiú, egy nő nem elég neki egész életében, bármikor rátörhet a kiélhetném magam dolog, főleg,hogy csak velem szexelt eddig..
2012. máj. 30. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Es szerinted hogyan fognak segiteni a valaszok? Annyira naivnak tunik a kerdesed, oszinten erdekelne, hogy ezt hogy gondoltad!
2012. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak érdekel a véleményetek,hogy létezhet-e ilyen, milyenek az esélyeim, tapasztalatok, ismertek-e ilyen pasikat..stb.
2012. máj. 30. 11:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van nő aki nem bírja 1 pasival és van pasi aki nem bírja 1 nővel. De van aki meg bírja :) Ezt nem lehet megjósolni. 22/F
2012. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"csak érdekel a véleményetek,hogy létezhet-e ilyen"


Tiz idegen ravagja, hogy igen letezhet, tiz masik meg azt, hogy nem, a ferfiak mind disznok. Segitett?


"milyenek az esélyeim"


Feltetelezzuk, hogy meg tudom pontosan allapitani, hogy 99,9% az eselye, hogy parod eleted vegeig veled marad, nem csal meg. Ugye meg mindig bekovetkezhet az a 0.1%, ha bekovetkezett, szamit, hogy mekkora volt az eselye?!


"tapasztalatok, ismertek-e ilyen pasikat..stb"


A megcsalast ferfiak nem szoktak eldicsekedni, tehat aki allitja, hogy ismer 100% hu ferfit, az nem kicsit naiv. (Ferfikent persze nem zarom ki az eselyet, de kivulrol ezt nem lehet biztosan allitani senkirol).


Most kerdem en: szerinted van ertelme a kerdesednek?


Inkabb elvezd az eletet paroddal, foglald el magad, nezz meg egy jo filmet, olvass egy konyvet, kepezd magad, kirandulj, szerezz uj hobbikat, baratokat es ne aggodj olyan dolgokert amire ugysincs befolyasod.


(Barmikor meghalhatukn egy hirtelen agyverzes/infarktus miatt, most akkor essunk depresszioba es varjuk a halalt?!)

2012. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen, ha tényleg nagyon szerelmes a srác, nagyon megfogtad őt. De ez nagyon ritka manapság sajnos :/
2012. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok a nagy szerelmen nem is olyan rég, 6,5 évig együtt voltunk más fél évig együtt éltünk, hát össze jött a haverral. Anno mi is azt hittük, hogy örökre együtt leszünk sőt 2-3 éve is akkor együtt voltunk már 4-5 éve és tessék. Ez az én sztorim azt lehet neked nem így lesz ez a jelen ezzel törödj de a jövővel. Ha szét mentek nehéz lesz de túl élet és amikor szakításra kerül a sor akkor nem ezt fogjátok látni, hogy ti együtt akartok lenni hanem lépni a kapcsolatból. Remélem érted! Szerintem vannak itt mások is akik így voltak volt egy párjuk dúlt a szerelem és ilyeneket mondtak egymásnak már már lehet van akinek azóta 5 barátnője, 2 felesége, 3 élettársa és most is épp egy sima kapcsolatban van!!!
2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Képes egy nő leélni az életét csak egy férfivel?


Na ezért nem keresek én senkit! És inkább élek egyedül!

2012. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én képes vagyok.
2012. máj. 30. 17:29
 9/15 anonim ***** válasza:

"én képes vagyok."


Honnan tudnad, probaltad? Buta vagy.

2012. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
neked meg savanyu a szőlő. :)
2012. máj. 30. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!