Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy tudnám helyrehozni a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt.Az első hónapokban halálosan odavoltunk egymásért , de tudjuk hogy a kezdeti fellángolás egy idő után csökken.Azóta is nagyon szeretjük egymást csak van egy hatalmas hibám,hogy nagyon féltékeny vagyok.Persze néha volt is okom rá bár sohasem derült ki hogy megcsalt a barátom és még mindig együtt vagyunk ,de úgy érzem hogy a sok veszekedés miatt, ami nagyrészt a féltékenységeimből adódott már nem olyan a kapcsolatunk!! Mit tehetnék hogy nekem is neki is jó legyen?
2009. jún. 30. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Nem kell féltékenykedni. Egy idő után ha látja h bízol benne, hidd el sokkal jobb lesz. Biztos nehéz lehet, de amíg nem bizonyosodik be ténylegesen h megcsalt, ne csinálj mindig botrányt!
2009. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, nem féltékenykedj. Ha megcsal úgyis megteszi ha féltékeny vagy, így meg bele is hajszolod.( és menekülni fog, mert senki nem szereti ha oktalanul rövid a póráz és álladóan ott a kisördög a szemedben, nők sem ) ha nem bízol benne, ne legyél vele. Nem kell túlspilázni. 27/L
2009. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alapja a bizalom.Ha szereted bizz benne , ha szeret ugy sem csalna meg senkivel.

Ha pedig megis csalna szerintem hamar kiderülne..

Vagy ha mégis féltékeny vagy és nem bizol benne akkor ne mond neki ne sértödj be csak néha járj utána telo, cuccai stb.

Ha tiszta minden megnyugodhatsz.

2009. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Térdelj le és szeresd!
2009. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem vegyél fel 1 sexi ruhát, és kenyeztezsd, és néhanapján te mond neki hogy feküdjünk le,hidd el nem fog más felé nézni.
2009. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt írtam csak más megvilágításban!
2009. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rossz érzésedet a félelem okozza, hogy a hisztid vajon milyen reakciót váltott ki a barátodból, hogy tuti nem szeret már úgy stb stb stb...


Amúgy pedig a megoldás: ÖNURALOM!!! Neked soha semmi nem lenne jó, a féltékeny ember legszívesebben bezárná a párját, ami természetesen egyrészt lehetetlen, másrészt baromság. Magadon kell változtatnod, itt a párodnak nincsen tennivalója. Hogyha megkeseríted az együtt töltött időt, ha folyton cseszegeted a hülyeségeiddel ne is csodáld, hogy okot ad előbb-utóbb a féltékenykedésre! Viszont gondolj bele: hogyha te lennél a tökéletes barátnő, aki nem hisztizik, és csodálatos vele lenni mert nem balhézásból áll az együtt töltött idő, akkor nem hiszem, hogy másfele nézegetne. Te vagy, aki tönkreteszi a kapcsolatotokat, nem ő.

2009. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsó válaszadónak aki nagyon igazakat írt! Tudom hogy ez a probléma de hogyan tudnák változtatni...ez nem megy egyik napról a másikra!?
2009. jún. 30. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok... Nézd, valahol el kell kezdeni, hogyha nem egyik napról a másikra akkor sehogy, hiszen ilyen fordulatokat csak akkor tudsz produkálni a viselkedésedben, hogyha döntesz, és ehhez ragaszkodsz is. Én egy nagyobb vita után döntötte úgy, hogy moderálom magam Néha még most is előfordul sajnos ha megfeledkezem magamról, de nálam az jön be, hogy mindezekre emlékeztetem magam, ha érzem, hogy kezdek hülye lenni...
2009. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!