Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rocker pasik milyen csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker pasik milyen csajokat szeretnek?

Figyelt kérdés
Bejönnek a rocker pasik mármint a hosszú haj...meg ilyesmi, sok ismerősöm is van ilyen. Kiszemeltem a fiút, szép hosszú barna haj, kékeszöld szemek, és jó magas is...csak vékony...én meg duci vagyok. A rocker pasiknak mindig csak a vékony csajok jönnek be, vagy akárki szóba jöhet? Természetesen én sem vagyok se plázaribi, se páwa vagy ilyesmi... értelmes válaszokat kérek, köszönöm!:)
2012. máj. 30. 22:13
1 2
 1/14 Marada ***** válasza:
Szerintem a rockereknek is ugyanolyan csajok jönnek be mint a többinek.
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vékonyak a királyok
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minden ember más, személytől függ ki jön be neki.
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en rocker csaj vagyok, szoval az en tapasztalatom az, hogy a rocker pasiknak inkabb a gombolyubb idomok jonnek be, nagyon altalanositva,

De meginkabb azt mondanam, hogy a laza, nem dramazo csajok, akikkel el tudnak beszelgetni mindenrol, es olyanok akik elvezik az eletet hiszti nelkul.

A baratik koromben ezt latom. Persze kivetelek minidg vannak, hiszen nem vagyunk egyformak.

Azt javasolnam, hogy csak legy onmagad, ne jatszd meg magad senki kedveert. Es akkor lehet felfigyel rad. De persze benne van a pakliban, hogy nem. Proba szerencse.

2012. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tevagy az pribék?:DDD
2012. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok olyan vékony. Imádom a rockot, koncertekre járok. Voltak rocker fiúk, akik össze akartak velem jönni.14/L
2012. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is rocker csaj vagyok... eddig még 1 rocker pasival tudtam jól kijönnki...mondjuk nem is nagyon pasizom .....azt a véleményt én is osztom hogy a rockerek nagyon szeretnek beszélgetni az élet dolgairól...stb. én is ilyen vagyok...buliban is inkább órákon át beszélgettem egy pasival ...nem is táncoltunk meg semmi de ugyanolyan jól éreztem magam mintha átbuliztam volna az éjszakát....a végén meg is tetszettem neki (az elején elég visszahúzódó volt, de aztán megeredt a nyelve XD )

a végén nem lett semmi mert nekem volt már egy kialakulóban lévő kapcsolatom...nem is csókolóztunk....de bánom már :S :$

19/L

2012. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én csakis rocker pasit tudnék elképzelni magam mellett...másokkal ki se jövök nagyon..:) szeretek filozofálni, meg a rock zenét, meg piálni...:D csak jönne már az a valaki...:/
2012. máj. 30. 22:51
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindnekinek
2012. máj. 30. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy ki hogyan értelmezi saját magára nézve a ducit. Mert lehet valaki igénytelenül kövér (pl. 165/85), de lehet rajta csak +15kiló, pl.165/70. Nos, utóbbi nekem sokkal inkább bejön. Főleg úgy, hogy magam sem vagyok vastag csontozatú, kb. 175/62.

22/f

2012. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!