Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy a szeretőjétől akart gyereket?

Figyelt kérdés

A férjem rendes dolgos ember(már amikor), a szeretőm nem, beteg is stb. Az eszem szerint tudom, hogy a férjemtől kellene gyerek, de a szívem szerint nem. Ha ránézek a szeretőmre akkor ő tetszik úgy ahogy van, a gyerekemben őt szeretném látni. Ez a kapcsolat 10 éve tart úgyhogy nem egy fellángolás.

Az egyetlen esélyem, ha a férjemtől nem lehet gyerekem.

Hogy nem lehet ebbe a helyzetbe beleőrülni?

Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.

Fejmosók, beolvasók, kioktatók kíméljenek! Köszönöm!


2012. máj. 31. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha a szeretődtől lenne gyereked, hogy terveznéd a jövődet? Elhagynád a férjed, hogy felvállalt kapcsolatban éljetek, vagy a szeretőd gyerekét nevelje a marha férjed? Remélem, nem az utóbbi...
2012. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

de amúgy ha nem védekezel egyikkel sem akkor honnan tudnád pontosan, hogy kitől van a gyerek?

ennek az lesz majd a vége, hogy majd kibököd a férjednek, hogy nem tőle van a gyerek, a szeretődnek azt mondod, hogy tőle van, és mivel te sem fogod biztosan tudni, hogy kitől van, mivel egyszerre voltál a kettővel, majd jön egy jó kis DNS teszt, ha elbírja a pénztárcátok.

de sok sikert a baba projekthez.

2012. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Mi a francnak vagy a férjeddel akkor? Na mind1! Vagy fogadjatok örökbe gyereket a férjeddel vagy válj el és vetesd el magad a szeretödel de merhára kiábránditonak tartom a 2ös életet és felvetödik egy kérdés ilyenkor hogy mivan a holtomiglan holtodiglannal? Vagy csak egy jo poén volt mi? Troll!
2012. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Pff..

Szerinted nem fog feltűnni a férjednek, hogy kicsit sem hasonlít rá a gyerek??

2012. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a szeretőddel tart 10 éve a kapcsolat?

Az írtad,hogy nem dolgos,meg beteg is.Márpedig egy gyerek eltartásához dolgos szülő kell!

És a férjedtől nem lehet gyereked?Mert ha nem,viszont a szeretődtől igen,akkor most már döntened kéne.

2012. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pityeeesz ***** válasza:
100%
beteg vagy
2012. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, első olvasásra, én úgy látom a helyzetet, hogy a szeretődre szükséged van, mert külsőre jobban néz ki, lehet jobb az ágyban, de a férjedre meg azért van szükséged, mert a szeretőd nem tud dolgozni, magyarul nem képes pénzt keresni. Az eszed az egyetlen ami tudja, hogy a férjednek kellene gyereket szülni?

Meg tudnálak érteni, ha a férjedet is szeretnéd legalább annyira, mint a szeretődet, de nyilvánvaló, hogy nem, csak a pénz kell, amit ez a rendes dolgos ember megkeres, mert ugyebár egy beteg ember mellett leélni egy életet, szegénységben már rossz lenne.

Nincs az a normális tanács amit neked adni lehet, de komolyan. (és ez nem beolvasás, sem kioktatás) Mert ahogy az első válaszoló is írta, a férjeddel szemben a világ legnagyobb szemtelensége lenne, ha a szeretődnek szülnél gyereket, de a férjed etetné.

Vagy szülj gyereket a férjednek, vagy hagyd el a férjed és szülj a szeretődnek.


27/N

2012. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

32N

Voltam már hasonló helyzetben. A párommal (nem vagyunk házasok) egy nagyon mély hullámvölgyben volt a kapcs., új munkahelyem lett és ott ismertem meg a későbbi "szeretőmet". Neki is hasonló mélypont volt a házasságában. Hónapok alatt egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Sokminden felmerült hogy mi legyen: összeköltözünk stb..., gyerekről is beszéltünk már. De aztán az eszünkre hallgattunk, és megpróbáltuk mindketten rendezni a kapcsolatunkat otthon. Évekbe tellett, mert nem tudott egyikőnk sem választani. Szerettük egymást. De dönteni kellett. És úgy láttuk helyesnek ha ő a feleségével marad + a gyerekeivel, én pedig a párommal. Mivel időközben mindketten megváltoztunk (ő le is bukott h csalja feleségét) az otthoni dolgok is megváltoztak jó irányba. És azt is beláttuk h mi nem tudnánk együtt élni. Ahogy elmúlt a "rózsaszín köd" és a párom is változtatott bizonyos dolgokon, rájöttem h vele szeretnék maradni.

Azért ezt 10 évig csinálni nagyon durva...Ha másért nem magad miatt se csináld. Én nagyon sokat szenvedtem. Csak sajnos az érzelmeinek nem tud az ember parancsolni. De dönteni kell. Én a páromat választottam, sokat változott előnyére, a kapcsolatunk rendezéséhez kellett ez az egész. És csak ezért nem bántam meg, mert rájöttem h 1000x értékesebb ember és jól döntöttem.

Ha nem így alakult volna h megváltozik, akkor én mindkettejükkel abbahagytam volna a kapcs., és új életet kezdtem volna.

Én ezt nem folytatnám a helyedben, választanod kell!

2012. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 okoska31 ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy gyáva vagy. Lefordítom magyarra, amit írtál: A férjem mellett jó dolgom van anyagilag, de nem szeretem. A szeretőm az igazi nekem, de baszik dolgozni, vagy nem keres elég jól, és mellette szar lenne az élet.

Ezért nem hagyom el, hanem játszom ezt a játékot.


A GYEREKEDRE GONDOLJ! Milyen lenne neki úgy felnőni, hogy megvan a szeretődtől, kis korában még talán nem látszik kire ütött, de ahogy nő a férjed előbb-utóbb észre fogja venni, hogy nem rá hasonlít. És akkor 4-5 évesen, amikor a gyereknek már van egy nevelőapja, a férjed elküld a francba. A gyereknek milyen érzés lenne?


Legyél elég tökös, és élj azzal, akit igazán szeretsz.


Arra pedig még szót sem találok, hogy mekkora orbitális szemétség 10 éven keresztül átverni, megcsalni, félrevezetni azt az embert, aki ezek szerint elég hülye volt ahhoz, hogy elvegyen. Ja, hogy a szeretőd nem akar elvenni? Ehhez kéne a bátorság...

2012. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Kiváncsi volnék hogy a tükörrel hogy álltok? Vagy jot röhögtök hogy aza hülye marha....????
2012. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!