Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaköltöznél a párodhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaköltöznél a párodhoz, újrakezdenéd vele, ha azzal a szülők ellenetek fordul?

Figyelt kérdés

Sok bántalom érte mindkettőnket, fél év után 3 hónapja elköltöztem a párommal, de nem tudtuk elengedni egymást. A hibákból tanultunk. Sokmindenre ráébredtünk. Úgy érezzük mostmár sikerülhet harmónikus párkapcsolatot teremtenünk együttélve (is) néhány kompromisszum-tétel után.

Az a buktatója, hogy a szülők ellenünk vannak. Az ő szülei már nem kedvelnek (tegnap fel is hívott az anyja és elhordott mindennek, mert nem hagyom békén 3 hónapja a fiát, ha szeretem miért nem vagyok vele, ha nem, akkor miért hagyom még mindig szenvedni...) bizonytalan voltam a kapcsolatunkban, de most kis beszélgetés után már képes lennék (úgy érzem) újra megpróbálni vele. Csak az anyámék megmondták, hogy ha visszaköltözök, rájuk ne számítsak...

Érdemes/megéri egy eddig nem túl jól működő kapcsolatért újra ekkora áldozatot hozni?


2009. jún. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha már most nem túl jól működőnek nevezed...káposztát felmelegíteni...., persze ha nagy a szerelem, akkor minden további nélkül, de szerintem ez csak huza-vona. Ne a szülőkre hallgass hanem a belső hangodra.Ami először jön mikor felteszed megadnak a kérdést, ikor még nem teszell hozzá olyanokat hogy de így meg úgy.--

27/L

2009. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ő az igazi akkor nem. Mivel a barátok a pasik mennek jönnek.Ha egyszer nem működött akkor miért működne jobban ha csak igazából szereted.
2009. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor együtt éltünk, akkor nem működött igazán jól(ahogy normális esetben kellett volna. pl.: szoros baráti kapcsolata van 2-3 nővel, egyedül hagyott, átment hozzájuk, amit még mindig nem tudok elfogadni)... de mostanra változtunk...

Szeretném hinni, hogy nem kell mégegyszer csalódnom benne, ha visszaköltöznék... bár néha még mindig elbizonytalanodok, de úgy érzem nem tudok nélküle élni...

2009. jún. 30. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Te érzed, én egy embert szeretek úgy, hogy ha újra kezdhetnénk, nem érdekelne, mit mondanak a szülők, mert tudom, hogy Ő az Igazi.
2009. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!