Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdenéd a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenéd a pároddal? Visszaköltöznél hozzá? Van esély, hogy boldog legyetek?

Figyelt kérdés

Párommal augusztus végétől 7 hónapig éltünk együtt. Most 1 hónapja elköltöztem, majd úgy volt, hogy vége.

Költözésem legfőbb oka az volt, hogy átjárt 2 csajhoz a közelben, az egyikkel 5 éve volt egy rövidke kapcsolata is, akik állítólag csak a barátai és semmi több. Valóban nem volt másra jel, de nekem akkoris nagyon rosszul esett, hogy velük meg tudta beszélni a problémáit, velem pedig nem. Engem kezdett elhanyagolni.

Most újrakezdtük a kapcsolatot, de nem költöztem még vissza. Első 2 hétben nagyon aranyosan viselkedett, főzött nekem, virágot is vett. Megmondta, hogy én többet érek és fontosabb vagyok neki, mint az a két csaj. Csakhogyis hiába mondta, hogy képes megszakítani velük a kapcsolatot, vannak jelek, amik arra utalnak, hogy nem. Az egyikkel a kutya miatt valamennyire tartja is a kapcsolatot. Azt mondta, hogy csak akkor keresi, ha a kutyára vigyázni kell, de úgy érzem és látom, hogy nem...

Nem tudom, hogy mi lenne erre ajó megoldás.

Az elején próbáltam a lányokkal megismerkedni, de aztán azt mondták, hogy a párommal megszokták, hogy csak kettesben beszélgetnek. Nekem ez nem tetszett. Mára úgy megutáltam őket, hogy nagyon nehezemre esne, ha továbbra sem változnának a dolgok, de 1-2 hónap múlva képes lennék talán máshogy megközelíteni őket. Arra szeretném majd kérni a páromat, hogy csak velem menjen át hozzájuk és találkozzon velük!

Szerintetek van értelme ennek??? Lehetünk így még boldogok??? Attól félek, hogy én nem tudok majd velük megbékélni...


2009. máj. 4. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,

fura ez a helyzet, de szerintem nem kilátástalan.


Először is: nem lehet, hogy túlzottan féltékeny vagy? Ne láss bele a helyzetbe valótlanságot! Ne beszéld be magadnak, hogy megcsal a párod!


A két lánynak egyébként van kapcsolata?

Az mit jelent pontosan, hogy átjár hozzájuk? Bemegy a lakásukba? Na ennek én sem örülnék, de hidd el, hogy meg lehet mindent beszélni.


Ne kérd azt a párodtól, hogy csak veled menjen át hozzájuk, mert ez szerintem hülyén jönne ki!


Arra kérd meg, hogy nyilvános helyen talizzon velük, ha annyira kedveli őket.

Próbáld a lányokat megkedvelni, mert lehet, hogy tényleg ártatlan fiú-lány barátság az övék. És próbálj meg megbarátkozni velük, ők talán azért elutasítóak veled, mert látják rajtad, hogy gyanakodol rájuk.


Azt nem hiszem, hogy a barátod a lányokkal jobban meg tudná beszélni a problémáját, mint veled. Lehet, hogy jótanácsokat kér tőlük, hogy hogyan bánjon veled, hogy az neked jó legyen. Nekem is van fiú kollégám, aki már kért tanácsot tőlem.


Add a legjobb formádat, kápráztasd el a párodat, csináljatok sok közös programot, és várjál egy-két hónapot! Hidd el minden rendben lesz! A féltékenykedésre szerintem nincs okod.


Drukkolok nektek! Remélem tudtam segíteni!


Mimi (25/L)

2009. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyedülállóak. Az egyik csaj a szüleivel él, a másik egyedül. Felmegy hozzájuk kávézgatnak, cigiznek, és kettesben beszélgetnek:(
2009. máj. 4. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, az első válaszíró vagyok!

Erről sürgősen szoktasd le, ha téged zavar! Magyarázd el neki, hogy neked ez rosszul esik, nem tehetsz róla, és ez nem normális egy boldog kapcsolatban élő férfi esetében. Menjenek nyilvános helyre a lányokkal!

Milyen gyakran megy fel hozzájuk a lakásba?

2009. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fog menni.Ami egyszer megbukott másodszorra sem lesz jó.Nekem ez a tapasztalatom,én is próbáltam de nem ment.
2009. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyedülállóak...

Ahan...


Fiú-lány barátság, közös kávézgatás, ahová te nem vagy meghívva... Ahan... EZ KAMU!


Hát téged totál hülyének néznek ezek mind!


Még az is lehet, hogy a barátod szeretne egy normális kapcsolatot veled, de ezek már régen az ujjuk köré csavarták és nem engedik ki a kezükből a kis prédájukat.

Ha a pasid nem képes a sarkára állni, és megértetni ezekkel, hogy már veled van és te vagy neki a legfontosabb, és ha nem képesek ehhez alkalmazkodni,akkor vége az eddigi "barátságnak" (amiben én személy szerint NEM HISZEK (33F)), akkor csak boldogtalan leszel ebben a kapcsolatban sé mindig kétségek fognak csak gyötörni, hogy te másodlagos vagy a "barátnők" után.


Hogyhogy nem veled beszéli meg a dolgokat, hanem másokkal?


Egy kapcsolat elsősorban azon alapszik sztem, hogy ti társak vagytok, nem azon, hogy együtt laktok.

2009. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk. Illetve 2 napja egy kicsit összevesztünk, mert amikor együtt sétáltunk este, az egyik csaj felhívta... Ezen egy kicsit összekaptunk, azt hittem, hogy akkor itt lezárulnak a dolgok. Bár nagyon megviselt már ez az egész, de úgy éreztem, már azt se bánnám, ha így lenne, csak lenne már valahogy.

Aztán másnap reggel ő hazament, én dolgozni, amikor hazaért felhívott, hogy du. üljünk össze és beszéljük meg a dolgokat. Azt mondta, hogy elfogadja azt a tényt, hogy nekem rosszul esik, ha ő felmegy ezekhez a lányokhoz, ezért belemegy abba, hogy nem megy fel hozzájuk, hanem csak nyilvánosan találkozik velük, de akkorse túl gyakran, max hetente-kéthetente... vagy ahogy kijön... Ebből kifolyólyag szeretné is, hogy visszaköltözzek, mert igazából úgy tudjuk meg, hogy a másik, hogyan változik vagy változott. A mostani hétvége ennek a megbeszéléséről fog szólni. Ha sikerül mindent megbeszélnünk, akkor szeretnék én is visszaköltözni. Jelenleg egy kicsit bizonytalan vagyok és egy kicsit félek is az újabb csalódástól... Vuiszont érzem, hogy jól meglennénk, mert alapvetően nagyon jó együtt.

Szerintetek?

2009. máj. 8. 08:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod,legfeljebb időt vesztesz.Ha egyszer nem volt jó kettőre sem lesz.
2009. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, én sem tudom, ez az utóbbi kicsit javított nekem a srác megítélésén. Mert végül is csak egy telefon volt, te meg biztos túlspiráztad és elkezdtél féltékenykedni és a kellemes séta helyett inkább jól összevesztetek.

Az a tény, hogy ezek után Ő hívott fel és Ő szeretné ezt a dolgot megbeszélni veled, valamint Ő tesz engedményt a barátnő ügyben, ez a kis ígérete azért mind azt mutatja, hogy te fontos vagy neki és mindennél jobban azt szeretné, ha odaköltöznél hozzá!

Ha szereted és jó vele, és úgy tűnik nem okoz különös nehézséget az a költözködés, lehet, hogy mégis megpróbálnám.

A kettesben, lakásban találkával én sem értek egyet, jó hogyha valami szabályokat kitaláltok az egész ügy kezelésére, ami neked is megnyugtató. De azért ketrecbe mégsem zárhatod a párod, nem lehet lekorlátozni a szabadságában, és látod ezek a hívások, találkozók sokszor nem is rajta múlnak.

Ne féltékenykedj ne csinálj jeleneteket!

Azt érezned kell, hogy téged szeret-e a párod, a szíved mélyén sztem megtudhatod, hogy te kellesz-e neki, vagy megcsal-e.

De akkor nem ragaszkodna ahhoz, hogy visszaköltözz.

2009. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de sokszor olyan érzésem van, hogy amellett, hogy szeret azért is akarja, hogy visszamenjek, hogy jobban tudja fizetni a dolgait. És legfőképpen ezen van a hangsúly. Megpróbáltuk együtt, nem ment, különélve is újrakezdeni, nem ment... Az esély mindig ott volt, húztam, halasztottam, hátha jobb lesz, de nem lett az... Most meg már úgy érzem, hogy késő. 2,5 hónapja költöztem el tőle, ezalatt kb. 5x szakítottunk, ami engem már nagyon megviselt, hogy mindig elhitetni magammal, hogy jó lehet, vagy azt, hogy kész ennyi volt. Mostanra már a legutóbbi dominál a szenvedések és csalódások miatt. Ezért nem megy, akármit is ígér, nem tudok bízni se benne. Annyi mindent ígért nekem mindig, és annyira nem tudta betartani, hogy nekem mostmár elegem van, nyugalomra lenne szükségem.
2009. jún. 15. 09:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, hogy nem tudom újrakezdeni, amíg fel nem dolgoztam a múltat, ami nem tudom, hogy meddig tarthat, de ahhoz nyugira van szükségem nélküle. Nem akar leszállni rólam, nem érti meg, hogy én nem tudok mostanába visszaköltözni hozzá. Nagyon nehéz visszamenni, ha egyszer eljöttem már... főleg, hogy sokat bántott is.
2009. jún. 15. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!