Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy folyton megy a hiszti, rendesen félek bármi komolyabbról beszélni vele, vagy véleményt alkotni. Ha nem egyezik az övével, akkor hiszti és nekem kell bocsánatot kérnem. Elegem van. Mellesleg rohadtul idegesítenek még a szánalmas senkiházi fiúbarátai, akikről szintén nem mondhatok rosszat, mert akkor jaj nekem. Tegnap este már majdnem sikerült kimondani, de mégsem tettem meg. Valahogy mindig meglágyítja a szívemet, de rá félórára már újra a plafonon vagyok tőle.
2012. máj. 31. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóban részem, bár az még nem volt kapcsolat, de lehetett volna, mert egyébként közel álltunk egymáshoz. Kerestem egy alkalmas pillanatot, szépen felépítettem magamban egy szöveget - aztán leépítettem a csajt. Köpni-nyelni nem tudott, de igazam volt, így nem cseszett le... annyira. :D
2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha személyesen nem tudod magad rávenni a szakításra, mutasd meg neki ezt a bejegyzést. Őszintén leírtad azt, amit egyébként nem tudsz neki kerek-perec megmondani. Garantált a siker és az, hogy ezek után nem fog veled szóba állni, az gondolom nem olyan nagy gond.
2012. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lacikaaaaa ***** válasza:

Nekem is volt másfél évig részesem az ilyenben. Dobtam a csajt. Sokáig vettem rá magam de simán megérte. Nem tartom magam valami helyes palinak, azthittem jó darabig nem is lesz nőm ha most szakítok vele,de hálistennek fél évet kellet rá csak várnom és már lett is egy jobb. Hiszti eddig még nem volt fél év alatt. Az azért nem semmi.

Dobd ki a fenébe és tuti lesz másik, nem éri meg nyűglődni. Hogy hogyan? Nehogymár leírjunk neked valami szöveget, ebben nincs semmi bonyolult. Aztmondod neki vége, utálod a hisztériáit, meg elmondod neki amiket itt is leírtál és elsétálsz.

20/F.

2012. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mély lélegzetet olyankor amikor semmi konfliktus nincs köztetek, állj elé és mondd meg, hogy neked ez a kapcsolat nem kell. Köszönöd az eddigieket, de te olyan kapcsolatot szeretnél ahol a te véleményedet is meghallgatja, megfontolja a párod. Puszi jobbrol, balrol és futás.
2012. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tagadhatod, hogy ebben te is ludas vagy, hiszen hagytad, hogy ezt csinálja. Most végre állj a sarkadra, és mondd meg neki határozottan a véleményed: Szívem, ez és ez a helyzet. Nehogy elkezdj bunkóskodni, veszekedni, vagy idegeskedni! Azzal csak magad alatt vágod a fát. Állítsd kész tények elé!
2012. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Ebben van valami! Este ha találkozunk megmondom neki, hogy nekem ebből elegem van! Elegem van abból, hogy folyton csak ő van műsoron és az idióta barátai. Elegem van abból, hogy az én véleményem csak sz@r lehet, de minden amit ő mond az csupa bölcsesség. És itt és most fejezzük be ezt a "kapcsolatot". Ha erre azt mondja, hogy ok, fejezzük be, akkor ennyi volt. Ha észbe kap és megpróbál úgy kezelni, ahogy egy lánynak kell kezelnie a barátját, akkor adok neki egy utolsó esélyt. Köszönöm a választ, sokat segítettél.
2012. máj. 31. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Papucs vagy. Ami nem lenne baj ha jól mennének a dolgaid. De nem mennek jól. Vagy a sarkadra állsz s megteszed vagy nem. Lehet még próbálkozni, hogy változtatsz, de ha nincs fogadó fél, akkor megint rádobsz fél évet, s ugyanitt leszel. Neked kell döntened.

Ne azon merengj, hogy miért lett ilyen a helyzet, hanem azon dolgozz, hogy miként fog megváltozni. Tehát ne hátra hanem előre nézz. hajrá!

2012. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. te nem érted mit írtam? Kap egy esélyt arra, hogy másképp viselkedjen. Ez annyit jelent, hogy ha csak egyszer is úgy viselkedik velem ezek után, ahogy eddig tette akkor lapát.
2012. máj. 31. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
tegnap 14:50: te meg olvadtad amit írtam?? Állj a sarkadra, ez azt jelenti, hogy legyél határozott. Te nem vagy az. De mivel kialakult véleményed van, akkor azt nem értem miért kérdeztél?
2012. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stordy válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is pont ilyen hasonló helyzet van. Ugyan is, a b.nőm mindenféle hülye indokkal akart velem szakítani, amik eléggé hülyén néztek ki, ugyan is, pl volt olyan, hogy ha elvállalok egy munkát, akkor azért szakít velem. Másik példa, amikor rendeltem magamnak egy király kendőt, és arra azt merte mondani, hogy ha felmerem venni, akkor azért szakít. Egyszer megmondtam neki hogy jó lenne hogyha ilyen apróságokért nem szakítana, köpni-nyelni nem tudott, mert megmondtam a véleményemet. Na most nálam az van, hogy már nem érzek úgy iránta mint eddig, mert az elmúlt 1 évbe sokszor bántott már meg, és már nem 1x vágott tönkre lelkileg, amiből alig tudtam helyre állni. Sőt, olyat is csinált már velem, hogy elzavart magától amikor nála voltam fent és ezt velem 3x tette mg eddig. Először úgy mentem el, hogy nem foglalkoztam a dologgal, utána egy esős napon bánatosan, és 3-adszor meg úgy, hogy nem érdekelt hogy elzavart. Szóval én már nem akarom ezt a kapcsolatomat, mert elegem lett belőle, meg abból, hogy egy dolgot százszor kérdez meg állandóan, meg mindig az an, amit ő akar, de amit én, azt sosem. Másik példa rá, amikor egy haverom szülinapján voltunk, és még csak este 18:00 volt, és ő már egyből menjünk haza de csak azért, mert este 22:00-kor kezdődött valami műsor. Akárhányszor a barátaimmal voltunk, ő állandóan hamar leakart lépni, pedig tudhatta volna, hogy nekem a barátaim is ugyanúgy fontosak. Meg igazából azért is van elegem belőle, mert van hogy úgy megbánt, hogy a falra mászok tőle.

2017. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!