Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban leszünk 4 éve együtt, de bennem kb. 1,5 éve megváltozott valami. Azelőtt vakon megbíztam benne, aztán új suliba kerültem, ahol teletömték a fejem, hogy vigyázzak, mert mi van ha megcsal a barátnőm? Ugyanis az a helyzet, hogy ő nagyon szép és kb. minden fiúnak bejönne én pedig nem vagyok valami jóképű, igazából azt sem értem, hogy ő mit lát bennem. Elgondolkoztam azon, hogy ha egy csúnyább lánnyal járnék, akkor talán nem lennék féltékeny rá. Szerintetek mi legyen?
2011. nov. 23. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.Jobbat érdemel -.-" Már ne is haragudj, de szerencsétlen lányban csak azért nem bízol,mert telebeszélték a fejed? Hányan vagytok ebben a kapcsolatban? Más örülne egy gyönyörű barátnőnek....de ha neked jobb, menj keress egy csúnyát..
2011. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2011. nov. 23. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
???? szereted te őt???
2011. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem őt, de nem tudom mit csináljak. Lehet, hogy egy kevésbé szép lány mellett nem lennék féltékeny.
2011. nov. 23. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te nem féltékeny vagy, hanem hülye... Nagyon szép barátnőd van és te le akarod cserélni egy csúnyábbra???? Édes Istenem...
2011. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali súlyos önbecsülési problémád van... !

***Ugyanis az a helyzet, hogy ő nagyon szép és kb. minden fiúnak bejönne én pedig nem vagyok valami jóképű, igazából azt sem értem, hogy ő mit lát bennem.***


A példa...

De... 4 éve együtt vagytok akkor csak bízol benne, hogy nem csal meg mert 1 ujjára akadna 40 pasi igaz ?

De nem igaz ... ! Mert itt vagy gyakorin azzal a kérdéssel, hogy szakítsak-e vele... Másrészt eléggé " bocs a kifelyezésért " eléggé balf*sz vagy ha a barátaid befolyásolni tudják a fejedet a kapcsolatodat magyarul..."

Ha a lány veled van akkor szeresd,legyetek együtt és senki ne befolyásoljon ez ügyben.

Arra gondoltál-e már, hogy a barátaid csak azért mondanak ezt azt, mert féltékenyek " RÁD " ? irigyelnek mert van egy ilyen meg olyan csinos és szép barátnőd ?

Ha a lány nem akarna téged... lassan 4 év alatt nem dobot volna ki :) ?

Gondold át az egészet....

Ha bármivel megbántottalak bocsánatot kérek.

Sikereket.

2011. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenfélét a fejedhez akartam vágni, de nem fogom...


Na kezdj el gondolkozni MOST, mert ha tényleg olyan hülye vagy kidobnád azt a csajt aki sexy + 4 éve veled van, akkor nem érdemled meg őt !

2011. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szereted őt, ha azért tudnál vele szakítani, amit a haverjaid mondanak... ha igazán szeretnéd, akkor megbíznál benne és nem szakítanál azért mert úgy neked egyszerűbb
2011. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, köszönöm, hogy írtál. Elgondolkodtató, mert akik mondták azok tulajdonképpen nem a barátaim hanem csak osztálytársak. És valóban nagyon nagy valószínűséggel csak irigyek ha így jobban belegondolok, mert állandóan csak velem vannak elfoglalva a suliban is.
2011. nov. 23. 16:44
 10/11 anonim válasza:
ha csak ennyit jelent a szémodra, hogy pár féltékeny senki simán rávesz, hogy pusztán feltételezésből szakíts vele, akkor nálad sokkal jobat érdemel! szakits vele.
2011. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!