Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiuval mindig beszélgettün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiuval mindig beszélgettünk de mostanra más lett, mert azt hiszi h én nem akarok semmit tőlle. Mit tegyek? Nem tudom el mondani h még mindig olyan fontos nekem. Mert már nem beszélünk stb. :/

Figyelt kérdés
Egy fiú már régóta szerelmes belém és én nem tekintettem úgy rá,ahogyan egy fiúra kell,de mégis megtetszett mert egyfolytában minden nap beszélgettünk... de mostanra meg változott minden,úgy érezte h én ő íránta nem érzek semmit..így hát többet nem beszéltünk és ő úgy látom próbál el felejteni,de nem sikerül..majd nem el keztünk járni..de mégis ez lett belőlle..de ő nekem még mindig olyan fontos és mindig rá gondolok:// mit tegyek??:/

#Nemészrevehetőszerelem
2012. máj. 31. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélges vele újra és kérj talit
2012. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem állnék kötélnek, főleg, ha már tudattam régebben a lánnyal és vissza is utasított. Ismétlem: ÉN.
2012. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mond el neki bátran,ha még szeret téged megérti.
2012. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele..mindenképp. Én a helyében belemennék
2012. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:
Beszélj vele, de lehetőleg élőben vagy telefonon, és ne chaten vagy levélben...
2012. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

én meg azt tanácsolom, hogy most légy nagy lány értelmes, korrekt, határozott, és élőben keresd meg vagy telefonon hívd fel h találkozni szeretnél vele!


És ne várj ne szórakozz neten megint napokig, semmi értelme húzni az időt!

beszélj vele és találkozz is vele amilyen hamar csak lehet, és mond el neki mit érzel!


légy határozott és őszinte! ha nem próbálod meg akkor bánni fogod-

2012. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!