Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélni akarok vele, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélni akarok vele, de nem tudok neki mit mondani, miért?

Figyelt kérdés

Régen tetszett egy lány, sokat beszéltem vele minden féléről, kiderült h én is tetszem neki, de végülis nem jöttünk össze mert összevesztünk. Jó pár hete kibékültem vele, de azóta nem beszéltem vele. Megint sokat akarok vele beszélni, jóba akarok vele lenni. De nem tudok neki mit mondani, ráírok és egyszerűen nincs téma. Ez miért van? Valami ötlet? :/

én 17/F

ő 14/L


2011. máj. 1. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj.. nem mindegy, hogy miről beszélgettek? Én a teljesen száraz témáról is vissza kérdezek és beszélek időnként.
2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát jó. de nem akarom h unalmas téma legyen (pl. időjárás). nem untatni akarom én őt...
2011. máj. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!