Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy érzékenyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy érzékenyebb legyen a mellbimbóm? Hiába vagyok felizgulva, nem merevedik meg! (Lány)

Figyelt kérdés

Csak a hidegre érzékenyek a mellbimbóim, olyan kínos hogy szex közben hiába vagyok teljesen felizgulva akkor se áll olyan "hetykén" ahogy másoknak...:(


Egyáltalán mitől van ez és mit lehet tenni ellene? Valami tipp?


2012. máj. 31. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
a párodat nem az fogja érdekelni, hogy mennyire áll vagy sem
2012. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudtam hogy már a nőknél is probléma az impotencia.
2012. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ha komolyan veszitek a kérdésemet.

Őt nem zavarja, de engem nagyon...

2012. máj. 31. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Szopogassa, szívogassa és fel fog állni a mellbimbód.
2012. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vérellátási problémára gondolok,ha a pszichés oldala tényleg rendbenvan,ahogy írtad..
2012. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vérellátási probléma hihetően hangzik. A kezem és a lábam sokszor hideg, szóval előfordulhat hogy van valami ilyen problémám! Köszi, utánanézek hogy lehet ezen segíteni.
2012. máj. 31. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
szexeljetek hideg helyen:D
2012. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem rakd be a mélyhűtőbe egy 30 percre azután már márványt is tudnál vele vágni
2012. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne fűcsé be!
2012. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
biztos erre is van valami kék tabletta
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!