Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik is megérzik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik is megérzik, ha a bartánőjükre más is szemet vetett? De a lány nem ad erre utaló jelet?

Figyelt kérdés
Beszélgetek az egyik srácismerősömmel, és a pasim azóta furcsa velem. Se normális szex, se kedves szavak. Köze lehet hozzá? De mondtam már a pasimnak, hogy nincs oka féltékenynek lennie, mert részemről CSAK beszélgetés és engem nem lehet elcsábítani mellőle, mert szeretem.
2012. jún. 1. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ellent mondasz magadnak. Azt mondtad a pasidnak, hogy részedről csak beszélgetés, de a kérdésben az szerepel, hogy "szemet vetett". Most akkor bejön neked vagy nem?
2012. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mond ellent. Részéről csak beszélgetés, a kérdésben pedig az szerepel, hogy egy másik pasi szemet vet rá. Egyébként lehet,hogy megérzi, mivel a pasik máshogy látják, mint mi. Ha neked csak egy beszélgetésnek tűnik, lehet a párod látja a másik pasin, hogy ő már szemet vetett rád. Ez van a csajoknál is ha belegondolsz. A pasi azt hiszi, hogy csak beszélgetnek, de te látod, hogy a csaj nyomul.
2012. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjem előbb észre veszi mint én. Utólag el szokta mondani, hogy "Láttam rajta, hogy nyomulni akar" :-))
2012. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasik is látják de szerintem ez itt lényegtelen.Itt a pároddal van gond,nem bizik benned és büntet olyan valamiért amit el sem követtél.
2012. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

részemről tényleg csak beszélgetés, de a másik pasi tudja, hogy van pasim. és a pasim is tudja, hogy én csak őt szeretem és nincs oka féltékenynek lennie.

Csak gondolom ők is ugyanúgy megérezhetik, még ha én nem is veszem észre a másik közeledését.

Pár napja "büntet" csak...

2012. jún. 1. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is köcsögség részéről, mert inkább örülnie kéne annak, hogy nem vagy egy olyan rusnya teremtés, hogy a kutya sem néz rád. Lehet én működöm rosszul, meg a férjem, de mi ezen röhögni szoktunk.
2012. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!