Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok egy jól fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy jól fizető állást külföldön, a barátnőtök miatt csak hogy újra közel legyetek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 12:04
1 2 3
 21/24 cashy1987 ***** válasza:
en oktoberbe jottem ki mar 7 honapja vagyok kint most mar jon os ebbe a honapba
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én bármit feladnék azért, akit szeretek!
2012. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
30 eves ferfi, egy 20 eves noert penzt feladni? Hat nem tudom.. Biztos vagy benne, h anelkul is kellesz neki?
2012. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nem akarnám, hogy a barátom feladja az állását. Iszonyatosan szeretem, tőle akarok gyerekeket, meg minden, de most legyünk reálisak. Magyarország. Esélyek a nulla felé konvergálnak. Semmi kilátásunk, semmi jövőképünk nincs...

Ha kint talál egy állást, ami jól fizet, el tudja vele kezdeni az életét, és stabilabb, boldogabb, élhetőbb életet tud teremteni magának odakint, akkor ha meg is szakad a szívem érte, de menjen /maradjon ott.

De persze én biztos próbálnám megoldani, hogy együtt mehessünk ki.

21L

2012. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!