Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok egy jól fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy jól fizető állást külföldön, a barátnőtök miatt csak hogy újra közel legyetek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 12:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

SOHA semmi szín alatt.

Ember gondolkozz már,nőd lehet még ezer,vagy amennyit akarsz,ha van egzisztenciád.Eszed legyen,pénzből élünk nem szerelemből,szeretetből nem lesz életszínvonal.

Én szakítanék,ha nem tetszik neki,vagy jön ő is vagy akkor mehet ahova akar,nekem legalábbis a karrier meg a pénz mindig is sokkal fontosabb volt bárkinél.

2012. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
szóval a válaszok többsége, mindenképp a munkát választaná...sok pénzért, könnyű megélhetésért, a jövő alakítására..
2012. jún. 1. 12:56
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nem jelenti azt, hogy neked is feltétlenül ezt kell tenned. Ezek itt tanácsok, nem utasítások. Jobb, ha ezektől függetlenül saját magad is mérlegelnél.
2012. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
természetesen csak átlagoltam a kérdés válaszait, akár hogy is nehéz döntés hisz szeretem az illetőt, viszont ilyen munka lehetőség sem adódik minden 2. ember számára..
2012. jún. 1. 13:07
 15/24 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de fordított esetben semmiképpen sem adnám fel a munkámat. Én nem tudok rossz körülmények között élni "de legalább szerelemben". Soha senkiért nem szabad feladni magad ha ez a munka a vágyad.
2012. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét kérdezném most:

Nem tudna valaki egy külföldi jó állást, éppen elhagynám a barátnőmet, és akkor két legyet egyszerre? :)

2012. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
En 5 es fel eve vagyok a parommal ebbol 2 evet ugy voltunk egyutt , hogy hogy o kulfoldon dolgozik.Az eleje nehez volt , de tudtam miert ment ki.Nagyon hianyzott.D nem kertem volna tole soha hogy jojjon haza miattam , tudtam ott jobbneki.Nem tudom a baratnod mit csinal , tanul meg vagy dolgozik?Kulfoldon is kell dolgozni , de kevesebb a stresz, jobb a fizetes ( EZ nezopont kerdese).Ha otthon nincs eselyed normalis munkahoz, ne meny haza.probald ot kivinni magad melle ,lesz honvagy de meg szokna szerintem es megszeretne.En mar 1ev vagyok itt a parom melett, es imadok itt lenni.
2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom hogy 20 évesen simán vidd ki magaddal. Én is betudnám vállalni, hogy akárkit kihozzak s eltartsam amíg nem talál munkát. Gondolom még tanul. Simán győzd meg, hogy halasszon pár évet. Aztán ha nem tetszik neki kint akkor még mindig hazamehet.
2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Külföldön egy jól fizető munkával, az életedet megoldhatod, jó esetben. Erről egy nőért sem szabad lemondani, egyik sem ér annyit.
2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeem
2012. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!